Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
wizualnie do dopracowania, ale wygląda ciekawie :wink:

dziś widziałem auto Kuby, jak byłem rano u Konarzewskiego.. pięknie teraz wygląda! jeszcze listwy boczne i będzie w ogóle petarda :naughty:

Dziękuje za miłe słowo, ale tak upierd...nego samochodu dawno nie miałem, listwy z czasem też będą. Niby kolejny S-Line, ale ja w Bydgoszczy nie widziałem jeszcze.

Na przyszłość Motul 8100 X-cess 5W40 czy tam jakis inny nie znam się na nim do ogarnięcia za jakieś 150zł na miejscu.

Pozdrawiam.

Opublikowano
wizualnie do dopracowania, ale wygląda ciekawie :wink:

dziś widziałem auto Kuby, jak byłem rano u Konarzewskiego.. pięknie teraz wygląda! jeszcze listwy boczne i będzie w ogóle petarda :naughty:

Dziękuje za miłe słowo, ale tak upierd...nego samochodu dawno nie miałem, listwy z czasem też będą. Niby kolejny S-Line, ale ja w Bydgoszczy nie widziałem jeszcze.

Na przyszłość Motul 8100 X-cess 5W40 czy tam jakis inny nie znam się na nim do ogarnięcia za jakieś 150zł na miejscu.

Pozdrawiam.

oooo i z tym motuklem to jest ciekawa inforamcja...Kuba a filtry manna tez masz??

Opublikowano

:hi:

To wyrezałem... Nowego członka grupy kujawsko-pomorskiej :kox:

Trzeba ISOFIX montować :polew:

Opublikowano

:hi:

:hi:

To wyrezałem... Nowego członka grupy kujawsko-pomorskiej :kox:

Trzeba ISOFIX montować :polew:

Gratulacje ::decayed:

:brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk:

Opublikowano

many gratulacje :drunk:

Opublikowano

Dzięki ;) Może nawet Recaro młodemu/młodej sprawię ;)

Opublikowano

ORI:

Olej 24

Paliwo 82

Pow. 74

Pyłek 82

Mann

Olej 20

Paliwo 63

Pow. 45

Pyłek 68

Opublikowano

:hi:

o kur.a gratulacje Darek! kumpel od najmłodszych lat i tu takie rzeczy.. byleby mnie nie to jeszcze nie spotkało :grin:

Kuba, nie zwróciłem uwagi czy był brudny :decayed: ja zostawiałem Q7 u Cyranowicza bo uznali reklamację :wink:

Opublikowano

Dzięki Jędras! Pozdrów Natalię :wink:

Opublikowano

a pozdrowię, pozdrowię. już się jej pochwaliłem Twoim modem :decayed:

---------- Post dopisany at 12:26 ---------- Poprzedni post napisany at 11:16 ----------

tak w ogóle to 100 lat heretic! :hi:

Opublikowano

Siemano Zboki :naughty:

Niebawem może będę na działce także chętnych na grilla zapraszam :decayed:

Opublikowano
wizualnie do dopracowania, ale wygląda ciekawie :wink:

dziś widziałem auto Kuby, jak byłem rano u Konarzewskiego.. pięknie teraz wygląda! jeszcze listwy boczne i będzie w ogóle petarda :naughty:

Dziękuje za miłe słowo, ale tak upierd...nego samochodu dawno nie miałem, listwy z czasem też będą. Niby kolejny S-Line, ale ja w Bydgoszczy nie widziałem jeszcze.

Na przyszłość Motul 8100 X-cess 5W40 czy tam jakis inny nie znam się na nim do ogarnięcia za jakieś 150zł na miejscu.

Pozdrawiam.

oooo i z tym motuklem to jest ciekawa inforamcja...Kuba a filtry manna tez masz??

dzik się pomylił i mi do disla przysłał i leży w szafie Mann W940/25 funkiel nówka jak chcesz to ci pod klatkę podrzucę za dobrego browara :wink:

---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ----------

:hi:

To wyrezałem... Nowego członka grupy kujawsko-pomorskiej :kox:

Trzeba ISOFIX montować :polew:

graty tatao :decayed:

Opublikowano

:bry: Manny Gratulacje :drinks:

ps. żeby nie było, że nic się nie dzieje to...

20130706_143457.jpg

niby na feldze 17" na tym poziomie było 59 cm od krawędzi nadkola do ziemi u mnie teraz jest 69 i 71 :facepalm::polew:

Opublikowano

allroad :naughty:

Opublikowano
:hi: wszystkim :)
Opublikowano
allroad :naughty:

allroad++ nawet bym powiedział, nie każdy ma podwójne sprężyny z tyłu :kox:

Opublikowano

kto ma w Świeciu srebrnego avanta na 19" z golfa V? z czarnym grillem i znaczkiem?

Opublikowano
kto ma w Świeciu srebrnego avanta na 19" z golfa V? z czarnym grillem i znaczkiem?

jakiś sąsiad Kempesa chyba o ile dobrze pamiętam, widziałem go dziś miałeś rację trochę jak wóz drabiniasty przez miasto leci tylko bez konia z przodu :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.