Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano Zboki :naughty:

Niebawem może będę na działce także chętnych na grilla zapraszam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

wizualnie do dopracowania, ale wygląda ciekawie :wink:

dziś widziałem auto Kuby, jak byłem rano u Konarzewskiego.. pięknie teraz wygląda! jeszcze listwy boczne i będzie w ogóle petarda :naughty:

Dziękuje za miłe słowo, ale tak upierd...nego samochodu dawno nie miałem, listwy z czasem też będą. Niby kolejny S-Line, ale ja w Bydgoszczy nie widziałem jeszcze.

Na przyszłość Motul 8100 X-cess 5W40 czy tam jakis inny nie znam się na nim do ogarnięcia za jakieś 150zł na miejscu.

Pozdrawiam.

oooo i z tym motuklem to jest ciekawa inforamcja...Kuba a filtry manna tez masz??

dzik się pomylił i mi do disla przysłał i leży w szafie Mann W940/25 funkiel nówka jak chcesz to ci pod klatkę podrzucę za dobrego browara :wink:

---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ----------

:hi:

To wyrezałem... Nowego członka grupy kujawsko-pomorskiej :kox:

Trzeba ISOFIX montować :polew:

graty tatao :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: Manny Gratulacje :drinks:

ps. żeby nie było, że nic się nie dzieje to...

20130706_143457.jpg

niby na feldze 17" na tym poziomie było 59 cm od krawędzi nadkola do ziemi u mnie teraz jest 69 i 71 :facepalm::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

allroad :naughty:

allroad++ nawet bym powiedział, nie każdy ma podwójne sprężyny z tyłu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto ma w Świeciu srebrnego avanta na 19" z golfa V? z czarnym grillem i znaczkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto ma w Świeciu srebrnego avanta na 19" z golfa V? z czarnym grillem i znaczkiem?

jakiś sąsiad Kempesa chyba o ile dobrze pamiętam, widziałem go dziś miałeś rację trochę jak wóz drabiniasty przez miasto leci tylko bez konia z przodu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto ma w Świeciu srebrnego avanta na 19" z golfa V? z czarnym grillem i znaczkiem?

jakiś sąsiad Kempesa chyba o ile dobrze pamiętam, widziałem go dziś miałeś rację trochę jak wóz drabiniasty przez miasto leci tylko bez konia z przodu :wink:

:facepalm: może jak by zglebić i pokombinować z dystansem to by jakoś wyglądało bo jak na razie to masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, ale na tej 17" co miał wcześniej całkiem przyzwoicie wyglądał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: Manny Gratulacje :drinks:

ps. żeby nie było, że nic się nie dzieje to...

http://s22.postimg.org/5sbdjxust/20130706_143457.jpg

niby na feldze 17" na tym poziomie było 59 cm od krawędzi nadkola do ziemi u mnie teraz jest 69 i 71 :facepalm::polew:

a jednak jednak zapowiadany wcześniej gwincik :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, ale na tej 17" co miał wcześniej całkiem przyzwoicie wyglądał

może jeszcze to jakoś spasuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój wóz drabiniasty. A co polecacie? Jaki wzór? Do tych od golfa Vtki na tył miał być dystans + malowanie/odnowienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pozdrowię, pozdrowię. już się jej pochwaliłem Twoim modem :decayed:

---------- Post dopisany at 12:26 ---------- Poprzedni post napisany at 11:16 ----------

tak w ogóle to 100 lat heretic! :hi:

dzieki dzieki za pamięć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie ładna tylko te koła jakoś nie leżą,ogólnie 19" trochę za duże jak na mój gust do b5 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój wóz drabiniasty. A co polecacie? Jaki wzór? Do tych od golfa Vtki na tył miał być dystans + malowanie/odnowienie.

dziś się mijaliśmy przy Lotosie, akurat wyjeżdżałem :wink: ogólnie auto fajnie się prezentuje, ale te koła moim zdaniem trochę za głęboko są osadzone dystans jak najbardziej do tego no i do 19" już musi być suta gleba wtedy miażdży :slina: ale to tylko moje skromne zdanie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój wóz drabiniasty. A co polecacie? Jaki wzór? Do tych od golfa Vtki na tył miał być dystans + malowanie/odnowienie.

dziś się mijaliśmy przy Lotosie, akurat wyjeżdżałem :wink: ogólnie auto fajnie się prezentuje, ale te koła moim zdaniem trochę za głęboko są osadzone dystans jak najbardziej do tego no i do 19" już musi być suta gleba wtedy miażdży :slina: ale to tylko moje skromne zdanie :hi:

A tak, kojarzę kojarzę, gwint jest, ale mało skręcony, dystans ma być tylko nie mogę się zdecydować ile mm. A jak myślisz jaki wzór i wielkość by pasowała? Te 17" były wąskie (7.5") i jeszcze bardziej schowane w nadkolu. Sam do końca nie byłem przekonany czy dobrze zrobiłem, że zmieniłem na te 19".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o gustach się nie dyskutuje więc wybór wzoru jest w Twojej gestii, a jeśli chodzi o dystans myślę, że ET32 zupełnie wystarczy i będzie ogień byle nie przycierało :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...