Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

kto ma w Świeciu srebrnego avanta na 19" z golfa V? z czarnym grillem i znaczkiem?

W zeszłym tygodniu widziałem na parkingu polo. Fele fajne nawet, jakieś lekkie obniżenie chyba jest, ale i tak nie za dobrze to wygląda w dodatku z lekkimi balonami i małym ET ;)

Do 19" w b5 poczeba gewinde i naleśnik xD

---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ----------

http://s22.postimg.org/5sbdjxust/20130706_143457.jpg

niby na feldze 17" na tym poziomie było 59 cm od krawędzi nadkola do ziemi u mnie teraz jest 69 i 71 :facepalm::polew:

Wow! Cóż za mocarne mody :naughty: no no

Jak teraz masz 69 z przodu to do 59 tak szybko nie zejdziesz - musisz powili nauczyć się na nowo jazdy i z czasem obniżać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:
kto ma w Świeciu srebrnego avanta na 19" z golfa V? z czarnym grillem i znaczkiem?

W zeszłym tygodniu widziałem na parkingu polo. Fele fajne nawet, jakieś lekkie obniżenie chyba jest, ale i tak nie za dobrze to wygląda w dodatku z lekkimi balonami i małym ET ;)

Do 19" w b5 poczeba gewinde i naleśnik xD

---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ----------

http://s22.postimg.org/5sbdjxust/20130706_143457.jpg

niby na feldze 17" na tym poziomie było 59 cm od krawędzi nadkola do ziemi u mnie teraz jest 69 i 71 :facepalm::polew:

Wow! Cóż za mocarne mody :naughty: no no

Jak teraz masz 69 z przodu to do 59 tak szybko nie zejdziesz - musisz powili nauczyć się na nowo jazdy i z czasem obniżać :decayed:

to to ja wiem tymbardziej na 16" w ogóle to się zastanawiam czy do domu wjadę i czy nie będę musiał kuć podjazdu :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deski grube kup o ile masz zjazd :grin:

---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ----------

umie ktoś VT u nas zrobić ? bo chodzi mi po głowie zmienić kolor felg :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umie ktoś VT u nas zrobić ? bo chodzi mi po głowie zmienić kolor felg :eusathink:
Napisz tutaj i wklej zdjęcie co chcesz zrobić chłopaki pomogą:naughty:http://a4-klub.pl/stylizacja-tuning-optyczny-19/virtual-tuning-76/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Batalionu by trza wrzucić....tam takie rzeczy ogarniają z tego co kiedyś widziałem :wink:

---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ----------

:wink: wladi szybszy ...ehhh znowu ............:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Batalionu by trza wrzucić....tam takie rzeczy ogarniają z tego co kiedyś widziałem :wink:

---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ----------

:wink: wladi szybszy ...ehhh znowu ............:decayed:

Ja zawsze na posterunku jak na żołnierza przystało:decayed: ale i tak za chwile powiedzą że robię OT:grin::grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: podziękował

---------- Post dopisany at 20:45 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ----------

Zdjcie0085.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

---------- Post dopisany at 20:46 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ----------

biały środek czy ciemny grafit czy całe w polerkę ? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink::decayed:

---------- Post dopisany at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ----------

nie wiem co Ci napisać....nie mój typ jak chodzi o koło......:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biały środek czy ciemny grafit czy całe w polerkę ? :eusathink:

Może na początek większa gleba skoro masz gewinde? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: podziękował

---------- Post dopisany at 20:45 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ----------

Zdjcie0085.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

---------- Post dopisany at 20:46 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ----------

biały środek czy ciemny grafit czy całe w polerkę ? :eusathink:

A naprawiłeś już to jedno koło ? Czy dalej na zapasie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biały środek czy ciemny grafit czy całe w polerkę ? :eusathink:

Może na początek większa gleba skoro masz gewinde? :naughty:

stare zdjęcie przód 59 okolo a tył 60 :wink:

---------- Post dopisany at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ----------

:hi: podziękował

---------- Post dopisany at 20:45 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ----------

Zdjcie0085.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

---------- Post dopisany at 20:46 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ----------

biały środek czy ciemny grafit czy całe w polerkę ? :eusathink:

A naprawiłeś już to jedno koło ? Czy dalej na zapasie :P

wczoraj :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

we wrześniu zapewne albo listopadzie

:hi: z tym terminem to wy tak serio?? :grin: ja dopiero zawitałem przed chwila do bdg tu dłużej zagoszczę ( kilka/naście miechów) Orientujecie się jakie są ceny garaży w BDG ile trzeba na najm liczyć? ( orientacyjnie) oraz gdzie szukać ogłoszeń? Na następnego spota bym z chęcią zawitał:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

we wrześniu zapewne albo listopadzie

:hi: z tym terminem to wy tak serio?? :grin: ja dopiero zawitałem przed chwila do bdg tu dłużej zagoszczę ( kilka/naście miechów) Orientujecie się jakie są ceny garaży w BDG ile trzeba na najm liczyć? ( orientacyjnie) oraz gdzie szukać ogłoszeń? Na następnego spota bym z chęcią zawitał:)

na jakim osiedlu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

może byśmy coś teraz w tygodniu ogarnęli? piątek-sobota wyjeżdżam na działkę do znajomego, a w niedzielę żużel.. więc dla mnie najlepiej w tygodniu.. może w czwartek? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

we wrześniu zapewne albo listopadzie

:hi: z tym terminem to wy tak serio?? :grin: ja dopiero zawitałem przed chwila do bdg tu dłużej zagoszczę ( kilka/naście miechów) Orientujecie się jakie są ceny garaży w BDG ile trzeba na najm liczyć? ( orientacyjnie) oraz gdzie szukać ogłoszeń? Na następnego spota bym z chęcią zawitał:)

na jakim osiedlu?

haha dobre pytanie, wiem, że gdzieś na bartodziejach ulice później sprawdzę bo nie pamietam, kojarzycie czy te okolice są bezpieczne? bo nie chcę by się okazało, że na dniach mi auto zniknie nim coś znajde. co do spota w tygodniu jestem za mi czwartek by pasował:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...