Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i znów się zgapiłem ze spotem :facepalm:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Dzieki wielkie za spota :kox:

Przemek ja nie odbierałem bop telefon został w domu...sorry ale nie miałem ochoty sam jechać ze względu na zdrowie :kwasny:

Opublikowano

Ja również dziękuję za spota ;)

Dopiero zajechałem do domu :facepalm:

Opublikowano
Bartek, Twoje auto widziałem w niedzielę albo w poniedziałek na Mostowej ok. północy :wink:

do mnie to bylo? bardzo mozliwe ze gdzies tam się szwendałem ;p

---------- Post dopisany at 02:20 ---------- Poprzedni post napisany at 02:18 ----------

kto bedzie dzisiaj o 20 pod Łuczniczką ? potem przejazd na zachem :) w zeszlym tyg skończylismy w sumie o 2 na wyspie młyńskiej ^^ dobra ekipa:) fajna zabawa !!!!

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

A5 odebrane, w sumie jeszcze nie do końca zrobione.. padł mi sterownik kolektora, muszę cały kolektor wymienić :facepalm:

Opublikowano

:bry:

Ja również dziękuję za spota ;)

Dopiero zajechałem do domu :facepalm:

rozumiem, że stałeś w korku przy tum wypadku i nie dałeś się na objazd? :kwasny:

dzięki również za spota:hi:

kto dzisiaj bedzie o 20 pod łuczniczką ?

ja będę :wink:

Opublikowano
kto dzisiaj bedzie o 20 pod łuczniczką ?

:decayed: bede

Opublikowano
kto dzisiaj bedzie o 20 pod łuczniczką ?

Też się namaluje :P

Opublikowano

dzieki za dzisiejszego spota: ))) Niestety Wiśnia i Silidario mieliscie pecha...

Panowie zaczęło się coś w końcu dziać w tej BDG wiec może większa ekipa będzie się pojawiać co tydzień w sobote o 20:??? pod łuczniczką i przejazd na zachem ok 21-22

Reprezentujmy trochę A4 ;p

Szukamy godnego przeciwnika dla Hondy Preludy xD 200km kto da więcej ?;p

Opublikowano

Wiśnia i Silidario co sie stało ??

Opublikowano

Bry :) Zatrzymali Nas jak sie zmywaliśmy do domu :) kontrola :PP:kox::kox::kox:

Opublikowano

z Tego co Gliniarz mówił ktoś na zachemie paliwo z Tirów spuszcza i tak se jeździli i pilnowali,a co do kontroli,dowód, ubezpieczenie, trójkąt, gaśnica :wink:

Opublikowano

zapomniałes o alkomaciku :P Twoj pierwszy raz;p

Opublikowano
zapomniałes o alkomaciku :P Twoj pierwszy raz;p

:grin: a czy to moja wina? 11 lat prawko i dopiero mnie rozdziewiczyli w temacie:polew: a ty naucz się w lusterka patrzeć :facepalm: bo mało brakowało

Opublikowano
zapomniałes o alkomaciku :P Twoj pierwszy raz;p

:grin: a czy to moja wina? 11 lat prawko i dopiero mnie rozdziewiczyli w temacie:polew: a ty naucz się w lusterka patrzeć :facepalm: bo mało brakowało

Oj tam zaraz :P prawda zauważylem ich w ostatnim momencie :P ...

A co martwisz sie o mnie zebym mandatu nie dostał :P

Opublikowano

[/color]sie chlopaki w mundurkach zdziwili jak was trzymali a tu nagle kolumna aut im śmiga przed nosem ^^ kazdy jeszcze muza na maxa i gazowanie ^^

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.