Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To sie jutro widzimy po południu ....jakiego fona poslij...;) ......a po pracy ......może wieczorkiem na spota wpadniesz do Żor ?...to jakieś 15km......zawsze kilka osób jest ...;)

---------- Post dopisany at 22:41 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ----------

Było to zaplanować.....w sobotę jeszcze będziesz ? ....może jakąś delegacje sie zorganizuje ;)

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
To sie jutro widzimy po południu ....jakiego fona poslij...;) ......a po pracy ......może wieczorkiem na spota wpadniesz do Żor ?...to jakieś 15km......zawsze kilka osób jest ...;)

ja mam trochę przeciążonego lt-ka z kompresorem :grin: audi w domu w garażu :decayed: co do spota zobaczymy o której skończę bo ciśnienie na terminy jest ale nie piszę nie :wink:

---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ----------

To sie jutro widzimy po południu ....jakiego fona poslij...;) ......a po pracy ......może wieczorkiem na spota wpadniesz do Żor ?...to jakieś 15km......zawsze kilka osób jest ...;)

---------- Post dopisany at 22:41 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ----------

Było to zaplanować.....w sobotę jeszcze będziesz ? ....może jakąś delegacje sie zorganizuje ;)

nie wiem czy bede bo koledze się do domu śpieszy i chce opanować temat góra do piątku wieczora,ale raczej marne szanse

Opublikowano

:hi:

Spoko...dziś sie obgada temat ;)

Opublikowano
:siema::siema::siema:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:

Spoko...dziś sie obgada temat ;)

dzięki za spotkanko :hi: miło było poznać :decayed:fura :kox: na spota jeszcze wpadnę do was,dzisiaj za dużo w robocie dostałem na garba :facepalm: i Lt-ka nie umyłem :grin:

Opublikowano
:hi:

Spoko...dziś sie obgada temat ;)

dzięki za spotkanko :hi: miło było poznać :decayed:fura :kox: na spota jeszcze wpadnę do was,dzisiaj za dużo w robocie dostałem na garba :facepalm: i Lt-ka nie umyłem :grin:

Dzięki również :hi: ....miło było również poznać :wink: ...furmanka upieprzona jak beduin na pustyni :decayed:

Co do spota to spoko... rozumiem....robota to robota :wink: ....będzie jeszcze okazja....trochę tam Wam zostało :decayed:...trochę :polew:

---------- Post dopisany at 09:18 ---------- Poprzedni post napisany at 00:19 ----------

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Witam

Mam prośbę do kolegów i koleżanek z okolic kujawsko-pomorskiego.Szukam Audi,VW w cenie do 30 tys.Tylko w dieslu,nie awant,autko sprawne i sprawdzone.Może znacie kogoś kto w naszej okolicy chce sprzedać takie auto.Proszę o wszelkie info.Sprawa pilna.Muszę kupić do 15 września.Pozdrawiam.

Opublikowano

bierz mojego :)

Opublikowano

za 30k jestem w stanie.......:whistling:..........:cry:................ mojego puścić..........ale odbiór osobisty bo zarobiony jestem :decayed:

Opublikowano
bierz mojego :)

dobrze, że żartujesz bo bym już jechał do TRN po niego :wink:

Opublikowano
:hi:

Spoko...dziś sie obgada temat ;)

dzięki za spotkanko :hi: miło było poznać :decayed:fura :kox: na spota jeszcze wpadnę do was,dzisiaj za dużo w robocie dostałem na garba :facepalm: i Lt-ka nie umyłem :grin:

Dzięki również :hi: ....miło było również poznać :wink: ...furmanka upieprzona jak beduin na pustyni :decayed:

Co do spota to spoko... rozumiem....robota to robota :wink: ....będzie jeszcze okazja....trochę tam Wam zostało :decayed:...trochę :polew:

---------- Post dopisany at 09:18 ---------- Poprzedni post napisany at 00:19 ----------

:hi:

:grin: dzisiaj dwa pięterka opanowane jutro CHYBA koniec :facepalm::polew:

---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ----------

forumowe :naughty:

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ----------

KONKRETNIE się narąbałem :banan::facepalm::grin: Artur !!!!!!!! Lt-ka umyłem :banan: Świeci sie jak owczarkowi kohones :grin:

Opublikowano

Ja tez bede jutro na łucznicce :)

Opublikowano
:hi:

Spoko...dziś sie obgada temat ;)

dzięki za spotkanko :hi: miło było poznać :decayed:fura :kox: na spota jeszcze wpadnę do was,dzisiaj za dużo w robocie dostałem na garba :facepalm: i Lt-ka nie umyłem :grin:

Dzięki również :hi: ....miło było również poznać :wink: ...furmanka upieprzona jak beduin na pustyni :decayed:

Co do spota to spoko... rozumiem....robota to robota :wink: ....będzie jeszcze okazja....trochę tam Wam zostało :decayed:...trochę :polew:

---------- Post dopisany at 09:18 ---------- Poprzedni post napisany at 00:19 ----------

:hi:

:grin: dzisiaj dwa pięterka opanowane jutro CHYBA koniec :facepalm::polew:

---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ----------

forumowe :naughty:

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ----------

KONKRETNIE się narąbałem :banan::facepalm::grin: Artur !!!!!!!! Lt-ka umyłem :banan: Świeci sie jak owczarkowi kohones :grin:

Podstawię moje padło :grin:

---------- Post dopisany at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ----------

Hyyyyyyy......do mycia....nie piaskowania :polew:

Opublikowano
:hi:

Spoko...dziś sie obgada temat ;)

dzięki za spotkanko :hi: miło było poznać :decayed:fura :kox: na spota jeszcze wpadnę do was,dzisiaj za dużo w robocie dostałem na garba :facepalm: i Lt-ka nie umyłem :grin:

Dzięki również :hi: ....miło było również poznać :wink: ...furmanka upieprzona jak beduin na pustyni :decayed:

Co do spota to spoko... rozumiem....robota to robota :wink: ....będzie jeszcze okazja....trochę tam Wam zostało :decayed:...trochę :polew:

---------- Post dopisany at 09:18 ---------- Poprzedni post napisany at 00:19 ----------

:hi:

:grin: dzisiaj dwa pięterka opanowane jutro CHYBA koniec :facepalm::polew:

---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ----------

forumowe :naughty:

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ----------

KONKRETNIE się narąbałem :banan::facepalm::grin: Artur !!!!!!!! Lt-ka umyłem :banan: Świeci sie jak owczarkowi kohones :grin:

Podstawię moje padło :grin:

---------- Post dopisany at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ----------

Hyyyyyyy......do mycia....nie piaskowania :polew:

Renovatio.pl polecam się na przyszłość :naughty::grin:

---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ----------

maska do sodowania,fele do piachu i malowania i nófka sztuka :grin:

Opublikowano
bierz mojego :)

dobrze, że żartujesz bo bym już jechał do TRN po niego :wink:

czeka na ciebie....... zapraszam jutro po odbior :)

zartowalem............ to auto jest bez cenne....... i napewno nie ma sprzedaz............chyba zona by mnie zatlukla.......

Opublikowano

Żona powiadasz... bez tego cyca byś nie był w stanie oddychać... ja nie chę słyszeć o sprzedaży tego Nakurwietniejszego Zeciora w naszych fyrtlach.

Przemcior toruń kuna.... ani się waż ;)

Opublikowano

"Nakurwietniejszego Zeciora" ze jak :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.