Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema:

---------- Post dopisany at 08:36 ---------- Poprzedni post napisany at 08:35 ----------

"Nakurwietniejszego Zeciora" ze jak :polew:

przemek teraz taką naklejkę na tylną szybę sobie zrób :grin:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

też dziś się zjawię na Łuczniczce :naughty: na 20 tam jest?

Opublikowano
:hi:

też dziś się zjawię na Łuczniczce :naughty: na 20 tam jest?

tak na 20

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Wróciłem do chacjendy :banan:

Opublikowano

ty a pamietasz o mnie?

Opublikowano

:hi:

dzięki Panowie za wczoraj, fajnie było Was zobaczyć po dłuższym czasie :wink:

Opublikowano
ty a pamietasz o mnie?

właśnie mi sie przypomniało :facepalm:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Arturek, a Ty gdzie? wakacjujesz?

Opublikowano

aktualnie jadę do pracy :wink::decayed:

jak na razie pracuję..........może zimą coś wymyślę...na razie nie dam rady :whistling::decayed:

Opublikowano

a bo widziałem, że się meldowałeś w Katowicach na lotnisku i myślałem, że gdzieś lecicie :decayed:

Opublikowano

ze szfagierką byłem w Balicach :wink: , odwoziłem ją :wink:

Opublikowano
:hi:

dzięki Panowie za wczoraj, fajnie było Was zobaczyć po dłuższym czasie :wink:

również dzięki za spota, w końcu się pojawiłeś..gdyby nie ta przepustka to znowu byś spota ominął :decayed:

Opublikowano
:hi:

dzięki Panowie za wczoraj, fajnie było Was zobaczyć po dłuższym czasie :wink:

również dzięki za spota, w końcu się pojawiłeś..gdyby nie ta przepustka to znowu byś spota ominął :decayed:

Ja również dziekuje :) ... przydałoby się więcej takich przepustek Jedrekx... szkoda że musiałem sie tak szybko zwinąc ...

Opublikowano
:hi:

dzięki Panowie za wczoraj, fajnie było Was zobaczyć po dłuższym czasie :wink:

również dzięki za spota, w końcu się pojawiłeś..gdyby nie ta przepustka to znowu byś spota ominął :decayed:

:polew::polew:

no ale co zrobić takie życie :wink:

Opublikowano
:hi:

dzięki Panowie za wczoraj, fajnie było Was zobaczyć po dłuższym czasie :wink:

również dzięki za spota, w końcu się pojawiłeś..gdyby nie ta przepustka to znowu byś spota ominął :decayed:

:polew::polew:

no ale co zrobić takie życie :wink:

Nie wiem o czym mówicie :decayed:

---------- Post dopisany 02-09-2013 at 08:23 ---------- Poprzedni post napisany 01-09-2013 at 23:54 ----------

:hi:

korzystał ktoś z Was z jakiegoś lotniska w pobliżu Okęcia? chodzi mi o takie, które dowożą na lotnisko.. 20.09 lecimy z Natalią na wakacje i gdzieś A5 trzeba zostawić. chcę zarezerwować na dniach bo jeszcze są fajne promocje :decayed:

Opublikowano

:siema::siema::siema:

Arturooo zadzwonie niedługo w wiadomym temacie bo juz mam temat ogarniety... :decayed:

Opublikowano

:hi:

:siema::siema::siema:

Arturooo zadzwonie niedługo w wiadomym temacie bo juz mam temat ogarniety... :decayed:

Spoko luz :wink:

---------- Post dopisany at 09:54 ---------- Poprzedni post napisany at 09:43 ----------

WIŚNIA dzięki za linka :notworthy::notworthy::notworthy:....jak byś znalazł w tej cenie i moim kolorze to .....kurierem dobrą butelczynę w słusznym litrażu już ślę :decayed:

Opublikowano

Witam Panowie, widze że mnie spot kolejny spot ominął, na następnym postaram się zjawić ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.