Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Ja kupilem rikeny 225/45 na 17 cali sa to niby micheliny produkowane w serbi. W deszczu daja rade a i glosne tez nie sa. Wpromocji wyrwalem po 250szt na towarowej. I polecamna tyl tez je kupie.

Opublikowano

I jest następne Audi - ale szybko poszło hehe.

A4 B6 Avant 1.9 TDI QUATTRO 2004r, program ma na 175 KM

ALE SIĘ KUŹWA CIESZĘ :banan::banan::banan::banan::quattro::banan::banan::banan::banan:

Opublikowano

gratulacje Grzesiu! foty kuźwa dawaj! :naughty:

Opublikowano
I jest następne Audi - ale szybko poszło hehe.

A4 B6 Avant 1.9 TDI QUATTRO 2004r, program ma na 175 KM

ALE SIĘ KUŹWA CIESZĘ :banan::banan::banan::banan::quattro::banan::banan::banan::banan:

Gratki nowej fury!

Ale bez fot się nie liczy chyba :naughty:

Opublikowano

Proszę :wink:

w4u4.jpg

wh40.jpg

Opublikowano

Nooo petarda gratki zakupu:slina::wink:

Opublikowano

już widzę co by można było w niej zmienić :naughty: kolor petarda, auto petarda! :naughty: gratuluję Grzesiu, bezawaryjności :hi:

Opublikowano

dzięki... w sumie dopiero wróciłem z wyprawy i się dopiero okaże co to jest hehe

Opublikowano

Ładna. Gratulacje dobis:)

Opublikowano
dzięki... w sumie dopiero wróciłem z wyprawy i się dopiero okaże co to jest hehe

Graty zakupu,ładna sucz :thumbup1: klubowa?

Opublikowano

Gratki zakupu...piękna sztuka i zderzaczejk s4 na przodzie :decayed:

Opublikowano

autko fajowe :kox:

ale wiadro pieniędzy do niego jeszcze wejdzie .......... bo to przynajmniej do serii trza doprowadzić ......:grin::decayed:

Opublikowano

Gratulacje zakupu!!:drinks: szybko Ci poszło :wink: teraz jakiś spot by się przydał...:whistling:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

- kiedyś ponoć była na forum ale nie wiem czy na naszym (poszperam trochę to może znajdę)

- zderzak S4 na przodzie ale oczywiście będę dążył do tego aby reszta też była :wink:

- wiadro już dałem bo stosunkowo do rynku nie była tania (mimo jakiś mankamentów) ale wolałem kupić od gościa który miał ją 6 lat niż z komisu czy od handlera,

- a co do spotu to jak by w niedzielę był to chętnie podjadę - o dziwo mam wolne hehe:decayed:

Opublikowano

:hi:

z naszego forum, z naszego:

Cześć chłopaki auto z tej aukcji A4 1.9Tdi Quattro 176KM od 6 lat 1 właściel (3954607324) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. należało do mnie , przez 6 lat dbałem i robiłem wszystko aby wyglądało jak nowe , ostatnie 2 lata miałem okazję korzystać z usług wellness-car gdzie auto miało i robioną korektę lakieru , nakładaną warstwę zabezpieczającą i z dbałością zegarmistrzowską czyszczony środek dzięki temu samochód w środku i zewnątrz wyglądał jak nowy. Dzisiaj B6 trafiła w nowe ręce do kolegi z forum mam nadzieję że się nią pochwali :) i będzie mu służyła tak długo jak mnie.... trochę smutno patrzeć na puste miejsce w garażu , lecz pociesza mnie to że trafiła do chłopaka z forum :-)

:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.