Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przy -40 szukaj czegos ze skroconym skokiem.... badzie troche twardziej ale auto bedzie sie duzo lepiej prowadzilo

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

skoro obecnie pasuje Ci jak stoi to sprężyn nie zmieniaj tylko kup amory jak Przemek pisze ze skróconym skokiem i będzie git :thumbup1:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:nuda:
Opublikowano

Gdzie w okolicy można wypiaskować i pomalować stalówki ?

I jaki ewentualnie to koszt ?

Opublikowano

Witaj,mam tylko telefon do firmy w Toruniu.Nie pamiętam ceny ale zrobili mi ok.Piaskowanie i malowanie proszkowo.Tel 608825359 ,firma z Torunia,mieści się za Makro na ul. Chrzanowskiego za Iglotexem po lewej stronie tuż za nimi.

Opublikowano

Dzięki zadzwonię zapytać.

Opublikowano
Gdzie w okolicy można wypiaskować i pomalować stalówki ?

I jaki ewentualnie to koszt ?

Wiśnia piaskiem posypuje :wink:

---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ----------

dzięki za spota Hubert miło było poznać :hi: obie B6 w pytę :naughty:

Opublikowano

ja również thenx

PS: WIŚNIA - Magda we francku nie ma lewego tylnego światła :wink:

Opublikowano
Gdzie w okolicy można wypiaskować i pomalować stalówki ?

I jaki ewentualnie to koszt ?

Wiśnia piaskiem posypuje :wink:

....

Wiśnia jak piaskiem posypuje.....to obok stoi "wanna" bo synek jest rozrzutny :decayed:......

btw ciekawe kiedy na ślunsk zawito zaś ?? :decayed:

Opublikowano

Która lampa lepiej wygląda?

20140329_155726.jpg

Opublikowano

ta lewa................jak stoisz plecami do furki....

poza tym Tyś jest świeżo po zabiegu więc nie jesteś wiarygodny :decayed:

---------- Post dopisany 02-04-2014 at 04:51 ---------- Poprzedni post napisany 01-04-2014 at 22:36 ----------

:hi:

Opublikowano
Witaj,mam tylko telefon do firmy w Toruniu.Nie pamiętam ceny ale zrobili mi ok.Piaskowanie i malowanie proszkowo.Tel 608825359 ,firma z Torunia,mieści się za Makro na ul. Chrzanowskiego za Iglotexem po lewej stronie tuż za nimi.

a nie czasem w plastserwisie? ja tam piaskowalem felgi i malowalem proszkowo alu i stal, ostatnio robilem tam sprezyny, elementy zawieszenia i jarzma.... calkiem fajnie to wyszlo

Opublikowano

:hi:

ja tam piaskowalem felgi i malowalem proszkowo alu i stal, ostatnio robilem tam sprezyny, elementy zawieszenia i jarzma.... calkiem fajnie to wyszlo

A jak tam cenowo wygląda piaskowanie i proszek? ;)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
ja tam piaskowalem felgi i malowalem proszkowo alu i stal, ostatnio robilem tam sprezyny, elementy zawieszenia i jarzma.... calkiem fajnie to wyszlo

A jak tam cenowo wygląda piaskowanie i proszek? ;)

felg juz nie pamietam ale za 4 sprezyny, 2 gorne mocowania amortyzatora do budy przod i 2 do tylu, jarzma, i jeszcze pare jakis pierdolek za piaskowanie i malowanie w roznych kolorach 150zl

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 19:47 ---------- Poprzedni post napisany at 19:43 ----------

Witaj,mam tylko telefon do firmy w Toruniu.Nie pamiętam ceny ale zrobili mi ok.Piaskowanie i malowanie proszkowo.Tel 608825359 ,firma z Torunia,mieści się za Makro na ul. Chrzanowskiego za Iglotexem po lewej stronie tuż za nimi.

a nie czasem w plastserwisie? ja tam piaskowalem felgi i malowalem proszkowo alu i stal, ostatnio robilem tam sprezyny, elementy zawieszenia i jarzma.... calkiem fajnie to wyszlo

Przemo masz rację to ta firma,namiary do szefa dałem

Opublikowano
:good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.