Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Pany kto ma w planach jechać na Rozpoczęcie do Lipna ?

ja

Ja może będę tylko pogoda musi być , buła też ma być mówił

rozmawalem z nim i chce byc ale do konca jeszcze nie wiedzial czy da rade

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Kur.. Do soboty myślałem, że żeby dać się złapać przed wiaduktem naprzeciw WZL wyjeżdżając z Bydgoszczy to trzeba być gamoniem. Mierzą z takiego miejsca że ich nie widać.

Opublikowano
:hi: BYŁEM KOŁO 16 i już wsio znikło ,nie mogłem wcześniej
Opublikowano
Pany kto ma w planach jechać na Rozpoczęcie do Lipna ?

ja

Ja może będę tylko pogoda musi być , buła też ma być mówił

rozmawalem z nim i chce byc ale do konca jeszcze nie wiedzial czy da rade

też będę :decayed: kobietę już uświadomiłem co się dzieje w ostatni weekend kwietnia :naughty: ogólnie bym proponował się spotkać w Toruniu w jednym miejscu i jechać kolumną, chłopaki z Kujawsko-Pomorskiego Klubu też pewnie będą jechali

Opublikowano

Zarzućcie jakimś linkiem:naughty:

Opublikowano
Kur.. Do soboty myślałem, że żeby dać się złapać przed wiaduktem naprzeciw WZL wyjeżdżając z Bydgoszczy to trzeba być gamoniem. Mierzą z takiego miejsca że ich nie widać.

ile miałeś na suszarce??

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Kur.. Do soboty myślałem, że żeby dać się złapać przed wiaduktem naprzeciw WZL wyjeżdżając z Bydgoszczy to trzeba być gamoniem. Mierzą z takiego miejsca że ich nie widać.

ile miałeś na suszarce??

95

Opublikowano

:siema:

Kur.. Do soboty myślałem, że żeby dać się złapać przed wiaduktem naprzeciw WZL wyjeżdżając z Bydgoszczy to trzeba być gamoniem. Mierzą z takiego miejsca że ich nie widać.

ile miałeś na suszarce??

95

uuu no to co 8 pkt i 300zł ?? :kwasny:

Opublikowano

:hi:

ja już po pierwszym egzaminie.. coś szybko ta sesja się zaczęła w tym roku :facepalm:

Opublikowano

dzień wszystkim dobry :kox:

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 13:05 ---------- Poprzedni post napisany at 12:49 ----------

panowie pytanko mam,na jaki kolor pomalować rotor w alusach bo pomysłu nie mam a znudziły mi się czorne :facepalm: zrobił by mi ktoś VT na białym srebrnym i polerowanym rotorze?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema:
Kur.. Do soboty myślałem, że żeby dać się złapać przed wiaduktem naprzeciw WZL wyjeżdżając z Bydgoszczy to trzeba być gamoniem. Mierzą z takiego miejsca że ich nie widać.

ile miałeś na suszarce??

95

uuu no to co 8 pkt i 300zł ?? :kwasny:

No niestety.

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 13:05 ---------- Poprzedni post napisany at 12:49 ----------

panowie pytanko mam,na jaki kolor pomalować rotor w alusach bo pomysłu nie mam a znudziły mi się czorne :facepalm: zrobił by mi ktoś VT na białym srebrnym i polerowanym rotorze?

dawaj w jakiś pastelowy kolor czerwony, pomarańczowy, niebieski, biały i polerka rantu będzie moc :jerk:

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 13:05 ---------- Poprzedni post napisany at 12:49 ----------

panowie pytanko mam,na jaki kolor pomalować rotor w alusach bo pomysłu nie mam a znudziły mi się czorne :facepalm: zrobił by mi ktoś VT na białym srebrnym i polerowanym rotorze?

zieleń taka jak malowana jest Kawasaki :naughty:

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 13:05 ---------- Poprzedni post napisany at 12:49 ----------

panowie pytanko mam,na jaki kolor pomalować rotor w alusach bo pomysłu nie mam a znudziły mi się czorne :facepalm: zrobił by mi ktoś VT na białym srebrnym i polerowanym rotorze?

Biały "ksyralik" i ploerowany rant!! :kox::kox::kox:

Opublikowano

myślałem nad białym,albo jasny grafit :eusathink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.