Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi: Bry, autko złożone, cóż, trochę mógłby być lepiej spasowany zderzak prawa strona, niestety, podłużnica dostała minimalnie i podobno nie można dobrze spasować (tak twierdzi mechanik).

Audijpeg_wrpwexa.jpeg

Najlepsze w jego wykonaniu było "podłączenie" lamp, pełna profeska :facepalm:

Bixjpeg_wrpwewe.jpeg

Nawet tego nie będę komentował, po prostu po przekręceniu kluczyka wraz z zapłonem włączają się ledy, "dorobił" jakieś przekaźniki, żebym wiedział że będzie takie partactwo to sam bym się za to zabrał, oczywiście z pomocą kolegów klubowiczów bo wcześniej całkowicie byłem zielony w tym temacie... Koszty? Duże, oczywiście sam się nie spodziewałem takich kosztów, a gdzie jeszcze lakierowanie elementów... :(

Edytowane przez ?ukaszA4

Opublikowano

Faktycznie się nie postarał...niezłe druciarstwo. Ale przeważnie coś trzeba poprawić, zrobić po swojemu żeby grało. Przed malowaniem ogarnij jeszcze prawe lustro z anglika. Co do spasowania zderzaka też mnie to czeka, ale to nie wina podłużnicy, tylko blaszki przy błotniku, do której przykręcasz ślizgi, wygina się i przez to zderzak nie siedzi jak powinien. Tak poza tym gratuluję odratowania fury :wink:

Opublikowano

Dzięki :decayed: Coś tam jeszcze porobię przy niej, ale i tak ciągle myślę żeby z czasem szukać poliftowej w q i wtedy rezać konkretnie :D

Opublikowano

only :quattro:

Opublikowano

:bry: Łukasz ładnie poszło do przodu, po malowaniu już będzie bardzo dobrze ;)

Opublikowano

:bry:

Opublikowano

:siema:

Opublikowano

:siema:

Opublikowano

Coś dziś ktoś gdzieś?

Patykiem pisane

:hi: Bry, autko złożone, cóż, trochę mógłby być lepiej spasowany zderzak prawa strona, niestety, podłużnica dostała minimalnie i podobno nie można dobrze spasować (tak twierdzi mechanik).

Audijpeg_wrpwexa.jpeg

Najlepsze w jego wykonaniu było "podłączenie" lamp, pełna profeska :facepalm:

Bixjpeg_wrpwewe.jpeg

Nawet tego nie będę komentował, po prostu po przekręceniu kluczyka wraz z zapłonem włączają się ledy, "dorobił" jakieś przekaźniki, żebym wiedział że będzie takie partactwo to sam bym się za to zabrał, oczywiście z pomocą kolegów klubowiczów bo wcześniej całkowicie byłem zielony w tym temacie... Koszty? Duże, oczywiście sam się nie spodziewałem takich kosztów, a gdzie jeszcze lakierowanie elementów... :(

Jak byś maskę miał pomalowaną to mógł bym się pomylić pod marketem. :[emoji1]

Patykiem pisane

Opublikowano

Coś dziś ktoś gdzieś?

Patykiem pisane

:hi: Bry, autko złożone, cóż, trochę mógłby być lepiej spasowany zderzak prawa strona, niestety, podłużnica dostała minimalnie i podobno nie można dobrze spasować (tak twierdzi mechanik).

Audijpeg_wrpwexa.jpeg

Najlepsze w jego wykonaniu było "podłączenie" lamp, pełna profeska :facepalm:

Bixjpeg_wrpwewe.jpeg

Nawet tego nie będę komentował, po prostu po przekręceniu kluczyka wraz z zapłonem włączają się ledy, "dorobił" jakieś przekaźniki, żebym wiedział że będzie takie partactwo to sam bym się za to zabrał, oczywiście z pomocą kolegów klubowiczów bo wcześniej całkowicie byłem zielony w tym temacie... Koszty? Duże, oczywiście sam się nie spodziewałem takich kosztów, a gdzie jeszcze lakierowanie elementów... :(

Jak byś maskę miał pomalowaną to mógł bym się pomylić pod marketem. :[emoji1]

Patykiem pisane

Ja chciałem i nikt nie pisał.. to zabrałem się za robotę :decayed:

Wysłane z Audi

Opublikowano

bry :)

Opublikowano

:siema:

Opublikowano

:hi: Siemka, dziś jadę sprawdzić fele które chce założyć na letni sezon, koło oczywiście 18cali :decayed:

Opublikowano

:bry:

Opublikowano

akcyza zapłacona, vat-24 zapłacony.. teraz tylko czekać na decyzję i... między świętami, a Nowym Rokiem będę prawdopodobnie rejestrował :naughty:

Opublikowano

A ja nawet światła podłączyłem. ;)

Patykiem pisane

Opublikowano

WIŚNIA ostro idziesz :wink:

Opublikowano

:bry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.