Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Taka sytuacja :cry:

popjpg_whspsen.jpg

Łata fak is dys? Przód po lift rób,a jeszcze cię widziałem jak z Tesco wyjeżdżałem z zakupów po spocie, a tu taki kasztan. :/

Patykiem pisane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

:bry: Łukasz popatrz na forum może w kolorze dostaniesz maskę i zderzak, bez sensu teraz zmieniać, jeśli już tyle w niego pracy włożyłeś, chyba że kolejne B5 a ten na graty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem mały kosztorys co jest do kupienia/zrobienia przy aucie oczywiście na polifta jak już, troszkę to podniesie cenę ale i tak za części to ok 3tysi wyjdzie... :smutas:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem mały kosztorys co jest do kupienia/zrobienia przy aucie oczywiście na polifta jak już, troszkę to podniesie cenę ale i tak za części to ok 3tysi wyjdzie... :smutas:

Ty no nie łam sie i działaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, Artur ma rację nie łam się!!! Słuchaj u mnie w Zamościu jest szrot mają kilka części do poliftowej na pewno będzie zderzak, lampy, maska chyba też nie wiem jak błotniki itd. na pewno coś tam znajdziesz jeśli masz jak podjechać to warto się wybrać może zawsze coś taniej wyrwiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: każdy ma trochę części tylko poszukać.. ja mam swoje stare lampy do regeneracji Przemek poduchy, zderzak też by się znalazł wszystko kwestia ile możesz być bez auta i go złożysz, ale głowa do góry ;) a tak poza tym orientuje się ktoś czy jak będę odczepiał belkę tylnego zderzaka od samego zderzaka to jest opcja, że coś się może urwać, połamać albo coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Części potrzebuję na już, najbardziej potrzebuje w tej chwili zdesia poliftowego kompletnego wraz ze ślizgami i lamp, obdzwoniłem kilka osób ale nic nikt nie ma, panowie pytanie jak z lampami nowymi od depo? Warto? Jeszcze mam opcje zabrać od Hesika jego lampy ale tam jest bix na hidach? od qwertego, ja się w sumie nie znam na tym więc mogłem się w nazewnictwie pomylić... Dzięki jeszcze raz za wsparcie i słowa otuchy, fajnie że są osoby które chcą pomóc, coś podpowiedzieć, doradzić, dzięki wielkie :thankyou2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Części potrzebuję na już, najbardziej potrzebuje w tej chwili zdesia poliftowego kompletnego wraz ze ślizgami i lamp, obdzwoniłem kilka osób ale nic nikt nie ma, panowie pytanie jak z lampami nowymi od depo?

Nowe Depo miałem u siebie na aucie w BDG koszt nowych koło 360 zł mowa oczywiscie o poliftowych ja do nich zarzutu nie miałem wykonanie jak dla mnie BDB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depo to bardzo dobry zamiennik jezeli chodzi o a4/b5 cena 350-360 za nowki jest naprawde spoko, ma sie pewnosc ze odblysnik jest nie wypalony i troche poswieci, sam mialem dwa komplety, i teraz na bixie tez je mam.... jak cos to silniczkow nie musisz pchac ori z audi bo sa drogie, moga byc np z punto 2, golfa 4 czy paru innych aut... sa znacznie tansze, wtyczki do lamp zeby bylo taniej i ori wez z podnosnikow szyb, sa takie same a idzie to za pare groszy wyrawc na szrocie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: orientuje się ktoś co potrzeba do licznika z pełnym fisem i tempomatu? Mam już licznik..rarytaśny :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tempomaty chyba tylko manetka poliftowa, kostka i troche kabli... kostke i kable mysle ze mam.... co do licznika masz pin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...