Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

żałuje że nie mogłem dojechać. Niestety nieoczekiwany wyjazd mi wypadł do gch :<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie wyleciało mi z głowy na spocie miałem się was pytać czy orientujecie się może czy gdzieś w Bydgoszczy można sprawdzić czy przepływomierz jest sprawny chodzi o taką przepływke która nie jest podłączona do samochodu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vagiem można sprawdzić wartości przepływki, ale kto to w Bdg ogarnia to nie wiem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to lecimy na spontanie kolejnego spota Trzeba kuc poki gorace :P obrac dobra miejscowke ewentualnie zeby gdzies posiedziec na spokojnie...zgadac sie i wio z tematem trzeba podniesc staty :ppp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: no to kiedy następny bo nic nie wiedziałam wiśniowy czemu nic nie napisałeś :whip2:

Nie mam numeru bejbe. :P

Patykiem pisane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... myślę o tym! Zobaczymy co z tego wyjdzie, mechanik mówi że minimum 2tyś.trzeba włożyć... Cały przód, rozrząd, wszystkie poduchy pozrywane, szkoda gadać :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lipa :thumbdown: ...ale auto się naprawi, będzie okazja do modzenia, najważniejsze że Tobie się nic nie stało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic mi nie jest po za stłuczonym kolanem... Musti, ja mam 30km do Wagańca... Ale obecnie auto w rozsypce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

Łukasz, ważne, że jesteś cały!

Wysłane z Audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, mechanik chce włożyć najtańsze, twierdzi że jak ja włożyłem przecież w tym roku corteco (bo wymieniałem, poduchy wszystkie) to nie ma róznicy między tymi najtańszymi a ze średniej półki, jedynie ładować najtańsze albo najdroższe. Hmm, dziwi mnie jego gadanie. Dzwonił i mówi że cały przód bez lamp 480zł, ale bez zderzaka. Jest pewny że nic więcej się nie wysypie i nie przekroczy 2tysi. Mówię, masz zrobić dobrze, a nie byle jak. Tak, tak, będziesz miał dobrze zrobione. Cały czas się zastanawiam czy warto go robić. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli wedlug niego corteco to srednia polka to czlowiek nie wie co gada... i nich zajrzy do pudelka lemfordera co czesto jest w sierodku jezeli chodzi o b5....

ogolnie szkoda ze nie ma mnie na piejscu, bo na prawde za smieszne pieniadze (w sumie to symboliczne) moge oddac Ci poduchy i przedni zderzak... z tym ze mial dziury na spryski ale moglbym Ci je zalkeic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...