Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

:siema: no było sprawdzane to ciśnienie tak mi przynajmniej powiedzieli :kwasny: więc nie wiem co dalej z tym zrobić bo zapala się nadal

ja miałem tak, gdy czujnik oleju w misce padł..po otwarciu i zamknięciu maski kontrolka znikała, nie wiem czy w benzynie też tak jest umieszczony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: siema łotry ;) ostatnio w TVN TURBO w programie "absurdy drogowe" było o Bydgoszczy i moście jakimś :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ktoś poleci jakis sprawdzony i uczciwy warsztat w bydgoszczy lub okolicach, do ktorego oddaje swoja furmanke? Rozrzad chce zrobic i olej zmienic, polecicie kogos bo ja mam tylko magika od fordów a audi mam stosunkowo krótko :<

Edytowane przez Taacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od lat audice oddaje do Tego warsztatu http://www.autoservicev8.pl/kontakt.php zajmuje się głównie tą marką i jest naprawdę dobry. Zadzwoń do Wojtka

tel 502-603-269

Edytowane przez wkasza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dwa razy ktoś mi wspominał o tym warsztacie, jeszcze mam dosyć blisko na koronowską, także jutro tam chyba pojadę.

Dzięki za potwierdzenie informacji ;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

:hi: siema łotry ;) ostatnio w TVN TURBO w programie "absurdy drogowe" było o Bydgoszczy i moście jakimś :grin:

pewnie o nowym moście uniwersyteckim, w którym po miesiącu stwierdzono, że trzeba wymienić nawierzchnię :facepalm::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ktoś coś jakiś mały spocik świąteczny?

Mieszkalem dokładnie 30km od Inowrocławia, 35 km od Bydgoszczy, Żnin 25 km..będę w POLSCE na święta więc podjechałbym jakby coś gdzieś było organizowane ...Byłby to mój pierwszy raz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Bry Panowie, tak jak mówisz, u nas spoty leżą i kwiczą :( mam nadzieję że nastepny spot nie będzie przedświąteczny, ale może... Mikołajkowy? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

no spota już daaaaawno nie było.. może by się coś udało w końcu ogarnąć..

moje auto dziś stoi w Euro Car Audio.. może po 1,5 roku w końcu będę miał ogarnięte lampy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

no spota już daaaaawno nie było.. może by się coś udało w końcu ogarnąć..

moje auto dziś stoi w Euro Car Audio.. może po 1,5 roku w końcu będę miał ogarnięte lampy :decayed:

u was cisza ale jak robicie to dużo aut ;] jak byłem to nikt sie nie kwapił :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę grupa kuj-pomorska nie tylko na tym forum leży ja moge podjechać na jakis spot nawet 2 autami jako ktoś chętny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...