Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Maniu, masz pojęcie do kogo należy B5 w sedanie, złoty polift z klubowymi ramkami na tablicach CIN 33105?

Opublikowano

Chyba takiej u nas jeszcze nie spotkałem, nie znam.

Opublikowano

No nie mogę dorwać go nigdzie przy aucie pod marketem, a mieszka gdzieś niedaleko mnie, bo czasem widuję na Świętego Ducha.
Kiedyś wlezę mu na drogę prosto przed maskę i niech się okaże legitymacją klubową :decayed:
Chyba że się wtedy nie zatrzyma :P

Opublikowano

:bry:

Opublikowano

Jakbym miał złote auto, to też bym się nie zatrzymał :grin: Ino duże nie jest, więc pewnie niedługo go złapiesz gdzieś na mieście :wink:

Opublikowano

:siema:

urlop, urlop i po urlopie... ale "dużo" nabazgraliście :kox: pora na jakiś spot :naughty:

Opublikowano

siemaaaaaaa

też kuźwa nie kojarzę takiej furmanki w złocie

Opublikowano

siema siema

Opublikowano

Mam do sprzedania kratki zderzaka do b5 lift, okazało się, że do wersji USA są inne.

Opublikowano

Mam do sprzedania kratki zderzaka do b5 lift, okazało się, że do wersji USA są inne.

zdesie usa dzielą się na przed i po lift ??

Opublikowano

Tak dzielą. Zaraz jadę do salonu Audi i może bedą mieli na zamowienie. http://www.directupload.net/file/d/4047/ykkjvq4u_jpg.htmu

Edytowane przez wkasza

Opublikowano

:bry:

USA polift miał zderzak od przedlifta tylko z halogenami, taki jak ma Przemek u siebie.

Opublikowano

Dlatego różni się ta kratka obok halogenu. Byłem w salonie audi i znalazła tam pani nr części lecz po sprawdzeniu w Google to pokazały się wszystkie rodzaje kratek. Więc nawet nie zamawiałem gdyż jest tylko z wpłatą a nie wiadomo co przyjedzie :(

Opublikowano

2vopdqaq.jpg

Zobaczcie co dziś na mieście znalazłem :D

Opublikowano

Dlatego różni się ta kratka obok halogenu. Byłem w salonie audi i znalazła tam pani nr części lecz po sprawdzeniu w Google to pokazały się wszystkie rodzaje kratek. Więc nawet nie zamawiałem gdyż jest tylko z wpłatą a nie wiadomo co przyjedzie :(

pod VIN Twojego auta musi przyjść właściwa część...

Opublikowano

o co chodzi z tymi zderzakami usa bo nie kumam? zderzak jako zderzak jest taki sam polift czy przedlift, jedyna roznica to malutkie mocowanie (ucho) w polifcie w rogu tam gdzie jest hallo zeby go przykrecic (kwestia dorobienia to 5minut) a hallogen jak halogen oczywiscie zupelnie inny jak w polifcie z wersji np EU i sklada sie z hallogenu, maskownicy halogenu i kratki, wszystko musi byc z wersji usa nic nie idzie spasowac z EU dodatkowo zakladajac taki zderzak do polifta musisz zmienic slizgi na przedliftowe oraz zmienic tuleje trzymajace belke na tuleje albo cale kly z eski, mozna tez oczywiscie cos dotoczyc....

co do numerow to wszystko jest na forum.... 100% sprawdzone.....

Opublikowano

Dlatego różni się ta kratka obok halogenu. Byłem w salonie audi i znalazła tam pani nr części lecz po sprawdzeniu w Google to pokazały się wszystkie rodzaje kratek. Więc nawet nie zamawiałem gdyż jest tylko z wpłatą a nie wiadomo co przyjedzie :(

pod VIN Twojego auta musi przyjść właściwa część...

Powinna ale nie ma pewności gdyż pod tym samym nr części wyskakują wszystkie rodzaje kratek. Może w ten weekend zrobimy spota?

Edytowane przez wkasza

Opublikowano

:bry: ja jestem chętny na spota

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.