Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witajcie czy jest ktoś wstanie zrobić VIM hacka na RNS-E w Bydgoszczy lub okolicach ?? Wypaliłem z 15 płyt rożnych firm i nie działa nie che ruszyć aktualizacja (VCDS zmieniam w 97 kanale na 1) Mam wgrane 750 Polski jezyk. Laser działa i VCDS bo jak wkładam płytkę z mapkami 2015 i softem 650 to robi sie downgrade

Opublikowano

Dzień dobry.

Jędruś pizza pierwsza liga jeszcze raz dzięki za namiary ;-)

Napisane z efhacza

Opublikowano

cieszę się, że smakowało :good: jak będziesz następnym razem to daj znać szybciej, postaram się jakoś podjechać :hi:

Opublikowano

Jutro i pojutrze też będę w godzinach późno popołudniowych

Napisane z efhacza

Opublikowano

:siema:

przed świętami mam lekki młyn, będę pisać jak coś ;)

Opublikowano

Jedrzej,chcialbym zwrocic uwage na twoje niemile zachowanieni podczas zlotu w Bukowinie Tatrzanskiej :mellow: ,mysle o zmianie auta na A6,jako ze klub jest po to,zeby sobie pomagac,2 lub 3 razy prosilem Ciebie o przewiezienie A6....

...to mnie przewioales jakims transporterem :decayed:

Opublikowano

2 lub 3 razy prosilem Ciebie o przewiezienie A6....

to za to, że się ze mnie śmiałeś, że jestem "tylko" klubowiczem, a nie vipem! :decayed: a tak serio zapomniałem przez sobotnie dłubanie przy aucie, będę niedługo w Trójmieście to się odezwę :)


...to mnie przewioales jakims transporterem :decayed:

ale za to jakim! też w DSG :grin: :grin: :grin:

Opublikowano

:hi:

Również chętnie podjadę na spot po świętach ;-)

Tymczasem wczoraj Toyota żony została skrócona przez DAFa :facepalm: Na szczęście skończyło się na szoku i obolałych plecach...

40y2eosgw79o_t.jpg

9rzm1lcoy4b5_t.jpg

Jakieś doświadczenia z naprawami w ASO, a ubezpieczeniem? Auto ma pewną historię, od początku robione w ASO. Szkoda to zaprzepaścić. Z drugiej strony nie chcę, żeby wycena ASO przekroczyła wartość samochodu = szkoda całkowita. Różnie bywa z ubezpieczycielami bywa z tego co czytałem.

Opublikowano

Ja miałem przygodę z Passatem B6 w ASO Toruń załatwili sprawę bez problemowo jak wybrałem rozwiązanie bezgotówkowe szkoda na ponad 10 tys zł była (jakieś 2 lata temu) 7 dni o ile dobrze pamiętam i auto gotowe oczywiście auto zastępcze na czas naprawy

Pozdrawiam

Opublikowano

niestety może to być całkowita.. parokrotnie robiłem auta w ASO - zresztą sam wiesz, dlatego różnie może być.. ale wstawcie do Jaworskiego, zobaczymy co wyjdzie

Opublikowano

100% szkoda całkowita. Ale skoro błotniki są załamane, to czy w ogóle jest sens to ciąć i szpachlować?

Opublikowano

:siema:

Opublikowano

:bry:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Yaris we wtorek jedzie do Jaworskiego, zobaczymy co z tego wyjdzie. Na zdjęciu załamanie błotnika wygląda gorzej niż jest w rzeczywistości (światło), podłoga po wstępnych oględzinach również cała. Może nie będzie tak źle...

W temacie Audi - czyje B8 na klubowych ramkach spotykam od czasu do czasu przy Lidlu na Osowej Górze? :D Wypadłem z obiegu w temacie A4 :facepalm:

Opublikowano

pewnie Karola ;) trochę się opier.... i rzeczywiście możesz nie być na bieżąco ;)

Edytowane przez jedrekx

Opublikowano

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:siema:

:bry:

Zdrowych i wesołych :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.