Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

idealna pogoda :kox: oby już tak zostało... chociaż ma podobno padać :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż sie chce fure pucować, bajka :decayed: , na następny spot trzeba może jakieś jedzenie kupić :decayed: fajnie byłoby też polecieć razem np na weekend nad morze, albo nawet na jeden cały dzień z rana wyjechać i wieczorem powrót, odpocząć, pogadać no i naturalnie przy okazji strzelić jakieś fotki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod słowem "razem" mam na myśli oczywiście większa ilość klubowiczy z kuj-pom :good:


No to gra :):good: pozostaje dogadać termin jak zrobi sie cieplutko a potem spowodować że zrobimy z tego tradycje :good:


​Myslę że w Maju jak będzie dobra temperatura to powinniśmy zaliczyć pierwszy taki wyjazd lub w Czerwcu, polecielibyśmy na cały dzień, rano zbiórka i wieczorem powrót, ale niech reszta klubowiczy się wypowie....ustalamy termin wcześniej żeby każdemu pasowało, potem miejscowość i jazda !!! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już mówiłem wcześniej dla mnie bomba ;) , a co do pucowania fury to już mi się odechciało jak nie zauważyłem jak parkowałem auto pod jakimś drzewkiem po 2 dniach musiałem jechać coś załatwić przychodzę a całe auto w żywicy ciekawe jak to usunąć mam nadzieje że te deszcze coś zaradzą xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To myślę że na początku Maja można ustalać termin jak pogoda dopisze, może Jastarnia albo Darłówko ostatni ciągle do Darłówka latałem :) chyba że macie inne propozycje? mówię tu na razie o wyjeździe na jeden dzień oczywiście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam już taki wyjazd z Karpatką zaliczony,dojechało jeszcze kilka osób z Wrocka i okolic i 2 dni wycięte z życiorysu

WIŚNIA TRUKNĄŁ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To myślę że na początku Maja można ustalać termin jak pogoda dopisze, może Jastarnia albo Darłówko ostatni ciągle do Darłówka latałem :) chyba że macie inne propozycje? mówię tu na razie o wyjeździe na jeden dzień oczywiście :)

ja bym proponował wyjazd np. do Bytowa, bardzo fajne rejony, jest tam Edyta z Mateuszem - mega pozytywni ludzie, którzy zawsze chętnie się spotykają :)

Ja mam już taki wyjazd z Karpatką zaliczony,dojechało jeszcze kilka osób z Wrocka i okolic i 2 dni wycięte z życiorysu

WIŚNIA TRUKNĄŁ

szkoda, że nic nie pisaliście ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Bytów po drodze nad morze, chyba że można podjechać do nich i potem razem jechać wygrzać d*pę na plaży :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Co do takich wyjazdów też jestem chętny, jeśli chodzi o termin to jak dla mnie sobotnie popołudnie lub niedziela. Najbliższe imprezy z tego co pamiętam to zlot w Nowym Stawie 1 maja, w zeszłym roku byłem tam z Przemkiem i jeszcze kilka osób z pomorza było. Natomiast co do Bytowa to pomysł całkiem spoko, Kaszuby kraina lasów i jezior, niedaleko jest, np. Łeba, Ustka, Rowy, itd. drogi nawet spoko, chociaż kawałkami jest tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie że pomysł się podoba :good: , i że są chętni, moglibyśmy podjechać do Bytowa po Edytę i Mateusza a potem razem ogień nad morze, zrobimy fajne fotki no i przez takie wyjazdy wszyscy bardziej się poznają :) , przynajmniej ja poznam wszystkich bo nowy jestem dopiero od Stycznia 2016r w A4 klub :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieszę się, że wreszcie rusza się wątek kujawsko-pomorski :good:

Tomku, myślałeś już coś o gokartach w tym roku? :naughty:

Leszek, widziałem dzisiaj Twoją "Młodą" jak leciała w kierunku Fordonu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To myślę że na początku Maja można ustalać termin jak pogoda dopisze, może Jastarnia albo Darłówko ostatni ciągle do Darłówka latałem :) chyba że macie inne propozycje? mówię tu na razie o wyjeździe na jeden dzień oczywiście :)

ja bym proponował wyjazd np. do Bytowa, bardzo fajne rejony, jest tam Edyta z Mateuszem - mega pozytywni ludzie, którzy zawsze chętnie się spotykają :)

Ja mam już taki wyjazd z Karpatką zaliczony,dojechało jeszcze kilka osób z Wrocka i okolic i 2 dni wycięte z życiorysu

WIŚNIA TRUKNĄŁ

szkoda, że nic nie pisaliście ;)

Sam się dowiedziałem i podjąłem decyzje z 5h przed wyjazdem, spontan taki

WIŚNIA TRUKNĄŁ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

​No mam nadzieje że rozruszamy to i wspólne wyjazdy i spoty będą częstsze, bo towarzystwo jak najbardziej doborowe i jest z kim się spotkać i porozmawiać :good: Taaa, dziś Monia zabrała furacza :) B6 sprzedane więc zostało mi tylko jedno :) Fotki myślę że będziemy już tylko wrzucać w "Meetingi" co by każdy widział :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do dróg okolic Bytowa... Z tamtej wyprawy do Ustki nie mile wspominam przejazd na gwincie przez tamte rejony

WIŚNIA TRUKNĄŁ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...