Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gdzie się ciśnie lajka???[emoji38]:naughty:

Panie ty składaj sztrucla i wpadaj co by statystyki trochę podnieść [emoji23]

WIŚNIA TRUKNĄŁ

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dużo więcej ludzi by było jak by coś z góry było że na pewno spot tego dnia i godziny i dane to w nazwie grupy, bo tak info było że spot jest o 17 a dane o godzinie po 15 to też nie każdy siedzi 24h na forum ja chciałem bardzo przyjechać pojechałem w miasto no ale do 15 zero ludzi się zgłaszało to mówię telefon do kieszeni i rozrywka pełna parą, na moje ludzie tutaj są Bydgoszcz i okolice ma potencjał tylko ktoś musiał by się za to wziąść albo kilka osób bo wiadomo nie zawsze każdy ma czas i jest nie zastąpiony

Opublikowano

:bry:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Panie ty składaj sztrucla i wpadaj co by statystyki trochę podnieść

W pracy byłem :facepalm: No chyba też wpadniesz na następny? :decayed:

Siema wszystkim :hi:

Opublikowano

Panie ty składaj sztrucla i wpadaj co by statystyki trochę podnieść

W pracy byłem :facepalm: No chyba też wpadniesz na następny? :decayed:

Siema wszystkim :hi:

No jak nie jak tak

WIŚNIA TRUKNĄŁ

Opublikowano

:bry:

Opublikowano

Panowie mam na sprzedaż felgi, mogę tu wstawić czy będą zjeby ? Bo nie będę teraz nabijał sobie postów bez sensu a możne ktoś coś szuka u nas....

Opublikowano

:bry:

Opublikowano

Wrzucaj w giełdę kuj-pom :) ale tu też możesz ;)

Opublikowano

Oki jeśli jest zgoda to wrzucam :decayed: , panowie mam na sprzedaż felgi ori Audi S-line 17x7,5j et 56, wzór z Audi A3 koła zadbane bez większych rys, na felgach założone opony Toyo Proxes T1-R w rozmiarze 225/45/17 kupione jako nowe w maju zeszłego roku, opony jak nówki, komplet tak jak jest cena 1700zł, osobno: felgi 800zł, opony 900zł, na jedna felgę trzeba było więcej ciężarków założyć w poprzednim sezonie ale bez jakiegokolwiek dramatu….mogę jeszcze pogadać o cenie ale nie za dużo, koła do obejrzenia oczywiście w Bydgoszczy w tym sezonie nie jeżdżone......

Edytowane przez FroS-t

Opublikowano

Panie ty składaj sztrucla i wpadaj co by statystyki trochę podnieść

W pracy byłem :facepalm: No chyba też wpadniesz na następny? :decayed:

Siema wszystkim :hi:

No jak nie jak tak

WIŚNIA TRUKNĄŁ

:thumbup1:

Maniu, czy Ty dziś czasem nie leciałeś przez Ino? Aaa kurcze wczoraj, bo już trochę po północy. :lol: Koło 21-ej widziany na wiadukcie :wink:

Opublikowano

:siema:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:siema::a4fan:

Opublikowano

idealna pogoda :kox: oby już tak zostało... chociaż ma podobno padać :facepalm:

Opublikowano

Aż sie chce fure pucować, bajka :decayed: , na następny spot trzeba może jakieś jedzenie kupić :decayed: fajnie byłoby też polecieć razem np na weekend nad morze, albo nawet na jeden cały dzień z rana wyjechać i wieczorem powrót, odpocząć, pogadać no i naturalnie przy okazji strzelić jakieś fotki :naughty:

Opublikowano

jestem jak najbardziej za :naughty:

Opublikowano

Pod słowem "razem" mam na myśli oczywiście większa ilość klubowiczy z kuj-pom :good:


No to gra :):good: pozostaje dogadać termin jak zrobi sie cieplutko a potem spowodować że zrobimy z tego tradycje :good:


​Myslę że w Maju jak będzie dobra temperatura to powinniśmy zaliczyć pierwszy taki wyjazd lub w Czerwcu, polecielibyśmy na cały dzień, rano zbiórka i wieczorem powrót, ale niech reszta klubowiczy się wypowie....ustalamy termin wcześniej żeby każdemu pasowało, potem miejscowość i jazda !!! :good:

Opublikowano

Popieram :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.