Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakby coś to springi 1BV mi zalegają, 150zł + KW :decayed:

Edytowane przez FroS-t

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A mi lampy do b5 po lifcie Valeo bez silniczków i klapek z tyłu, szkła do polerki, 200+kw ;)

Opublikowano

:siema:

Pany... a co to dział sprzedam?

P.S. ja mam cały zawias 1BV z mojego cabrio na sell :decayed:

Opublikowano

:bry: w niedzielę będę jednak swoim Parchem :banan:

a co to gratów na sprzedaż, to...jest ich trochę, dlatego o nich napiszę w odpowiednim wątku :wink:

Opublikowano

piszę się na jeden z nich :decayed: w rozliczeniu oddam coś od swojego parcha :decayed:

Opublikowano

piszę się na jeden z nich :decayed: w rozliczeniu oddam coś od swojego parcha :decayed:

koła i gwint?? :dance:

Opublikowano

Pany nie wiem czy dam rade w niedziele, własnie dowiedziałem się że muszę kur...a iść do roboty :facepalm: :rant: :ranting: ale jak dobrze pójdzie to po prostu nie wyrobie się na 17:00, mam nadzieje że spóźniony ale dam rade....będziemy na łączach.....

Opublikowano

jak coś to dzwoń! :)

piszę się na jeden z nich :decayed: w rozliczeniu oddam coś od swojego parcha :decayed:

koła i gwint?? :dance:

nie żartuj :decayed:


:bry:

Ma ktoś w Bydzi wyjmaki do radia?
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:bry: Tomek będę jutro z rana w Inie :wink: , potem wracam do Torunia

Opublikowano

Masz mój numer :)

Opublikowano

Jedrek zabierasz jutro ze soba VCDS? Bo jesli tak to chcialbym sprawdzić kilka rzeczy u mnie :wink:

Opublikowano

Pany koło 15:30 - 16:00 jutro powinienem wiedzieć jak skończę robotę więc będziemy na łączach, najwyżej chwile później wyjedziemy z Bydzi oki? poczekacie :decayed: ?

Opublikowano

Jedrek zabierasz jutro ze soba VCDS? Bo jesli tak to chcialbym sprawdzić kilka rzeczy u mnie :wink:

Mogę zabrać ;)

Opublikowano

Też się zastanawiam czy nie wpaść na spota z rodzinką. Jak nic mi nie przeszkodzi to wpadnę. O której wyjazd z budzi ?

Opublikowano

To próbujemy ustalić :decayed: ogólnie miało być na 17 ale nie wiem czy się wyrobie żeby na 17:00 byc w Toruniu chyba że wszyscy sie ustawicie i pojedziecie razem a ja dojadę....koło 16 już powonieniem wiedzieć jak skończę robotę...


Pany mam na sprzedaż klocki hamulcowe na przód do A4 Ate Ceramic dokładnie takie jak z tej aukcji: http://allegro.pl/ate-ceramic-klocki-przod-audi-a4-b6-b7-a6-c6-a8-i5306841802.html

nowe, nieużywane....wiem wiem to nie dział sprzedam, ale jeszcze 9 postów mi brakuje.... ;)

Edytowane przez FroS-t

Opublikowano

To próbujemy ustalić :decayed: ogólnie miało być na 17 ale nie wiem czy się wyrobie żeby na 17:00 byc w Toruniu chyba że wszyscy sie ustawicie i pojedziecie razem a ja dojadę....koło 16 już powonieniem wiedzieć jak skończę robotę...

Pany mam na sprzedaż klocki hamulcowe na przód do A4 Ate Ceramic dokładnie takie jak z tej aukcji: http://allegro.pl/ate-ceramic-klocki-przod-audi-a4-b6-b7-a6-c6-a8-i5306841802.html

nowe, nieużywane....wiem wiem to nie dział sprzedam, ale jeszcze 9 postów mi brakuje.... ;)

Siemanko ja też wpadam i ustalił bym konkrety bo bez konkretów to nic nam nie wychodzi Leszek pracuje ale o 17 w Bydzi będzie na pewno wolny także proponuje na 17 w Bydgoszczy Łuczniczka parking spotykamy się i lecimy do Torunia koledzy z Torunia 17.30 na miejscu bo tyle max zajmie nam dojazd także wszystko ustalone mam nadzieje, ktoś ma pytania chce jeszcze coś sprecyzować proszę pisać zapraszam wszystkich i mam nadzieje że teraz wszystko jest jasne i w końcu będzie właściwa ilość autek i fotki wyjdą jak należy Pozdrawiam do zobaczenia ;)

Też się zastanawiam czy nie wpaść na spota z rodzinką. Jak nic mi nie przeszkodzi to wpadnę. O której wyjazd z budzi ?

no ja też zabieram kobietę i znajomych także im więcej nas tym lepiej ;)

Opublikowano

Tak by mogło zostać, na 99,9% będę już wolny o 17


Jak coś to tel mam i Wy tez macie do mnie to na łączach.....ale zdanie skompletowałem :facepalm: :decayed:

Opublikowano

No to oficjalnie 17:30 spot w Toruniu na parkingu Piotra i Pawla :wink:

Opublikowano

:good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.