Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ooo Siema Łukasz.. Kopę lat :wink:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To przy okazji Tomku możesz podać numer do tych gazowników których tak chwaliłeś, za Toruniem bodajże? Będę wdzięczny [emoji6]

Opublikowano

Auto-flesz Lubicz Górny, ulica Orszta 11.

W swoim B7 też u nich robiłem. Zdecydowanie jestem zadowolony. 694626027

Opublikowano

Podziękował [emoji6] To kiedy będę mógł obejrzeć B7? [emoji41]

Opublikowano

:bry:

 

Opublikowano
4 godziny temu, jedrekx napisał:

To kiedy będę mógł obejrzeć B7? emoji41.png

Jak będziemy jechali na spot ;)

:hi:

Opublikowano

Spoko, przydałby się jakiś świąteczny spot. Pytanie kiedy? [emoji6]

Opublikowano

ja już cabrio wstawiłem na zimę do garażu, ale jest A6 :decayed:

Opublikowano

Siema [emoji41] a jak ze sprzedażą Cabrio? Są zainteresowani? Troche chyba martwy sezon na sprzedaż takiego auta, chyba że się mylę?

Opublikowano

Jest niby kilku chętnych.. ale dopóki ktoś nie przyjedzie obejrzeć, to można tak tylko gdybać ;) generalnie najlepiej sprzedawać wiosną.. ale ceny są lepsze zimą. Ale u mnie się cena nie zmieni w ogłoszeniu.. co nie oznacza, że nie mam zamiaru negocjować ;) przyjąłem pewien margines ile mogę zejść i wtedy moja cena nie robi się już tak wysoka ;)

Opublikowano

No pewnie,tym bardziej jak wiesz co masz, to za grosze nie oddasz. W Bdg widziałem fajną łaciatą sztukę jak wracałem z pracy [emoji41]ab809fb1835fada12dac9b0fc16ac40a.jpg

Opublikowano

jak wracałem ostatnio z Niemiec to leciał po A2..

Opublikowano
W dniu 9.12.2017 o 20:32, ZAPi napisał:

ali89

mój kumpel z wwa ma jeszcze wydłubaną b6 kombi na avf na 250km xd;)

Tydzień temu w piątek znów widzialem, ale w 3mieście :decayed:

Edytowane przez stifii

Opublikowano

Siemka [emoji6]

Opublikowano
W dniu 25.11.2017 o 09:58, karpatka napisał:

Siemaaaaa jak by ktoś jeszcze nie wiedział z Kujaw to jest taki ktoś jak karpatkacustoms 

Sciemnianie szyb 

Polerowanie 

Czyszczenie

Pranie 

Czyszczenie skór 

Detailingowe mycie aut 

Swapy hamulców 

Carwrapping

Montaż systemów airride

Itd

Zapraszam WWW.fb.com/karpatkacustoms

Jestem kilka km od Ciebie a nie wiedziałem że takie coś mamy w okolicy ;) pozdr

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Siema

Znacie kogoś kto zajmuje się podsufitkami ? Chodzi o wyjęcie, zmiana koloru (nowy materiał) + słupki :)

Opublikowano
15 godzin temu, A4CCH napisał:

Siema

Znacie kogoś kto zajmuje się podsufitkami ? Chodzi o wyjęcie, zmiana koloru (nowy materiał) + słupki :)

Sedan czy kombi?
Jak sedan to podsufitka była montowana przez przednią szybę i robi się mały problem z wyjęciem:decayed:

Opublikowano

Sedan, niby jest jakiś sposób bez wyjmowania szyby. 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

w sedan B6 podsufitka wychodzi bez problemu drzwiami przednimi :)  100 % bo ostatnio wymieniałem bo zrobił się baldachim :P na marginesie co tu taki spokój ? :(
 

Opublikowano

z racji, że spoty kujawsko-pomorskie podupadły.. zachęcam wszystkim do wyjazdu na zlot w Bukowinie! kto nie był, nie pożałuje. kto był, ten wie, że jest to genialna impreza! z tego co wiem, kujawsko-pomorskie będziemy reprezentować z Leszkiem (FroS-t) i Bartkiem (Bula87) - fajnie jakby było nas więcej :)

 

 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.