Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
RENIU ZGADLES!!! TO MAJKI WYGRALE DARMOWE PRZEWÓZKI MOJĄ AUDICZKĄ!!!

Pamiętaj, że obiecałeś :kox: :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No to ja dodaje fotki z mojej operacji wymiany lamp :evil:

rezanko.th.jpg.rezanko2.th.jpg.rezanko3.th.jpg.

rezanko4.th.jpg

Opublikowano

panowie!!! następny spocik w toruniu 8 MARCA!!! CHYBA NIE MUSZE PRZYPOMINAC JAKIE TO SWIETO? POZDRAWIAM WSZYSTKICH!

Opublikowano

Tak! To bardzo ważne święto! 8 marca 2006 roku zdałem prawko, minie wtedy mi 3 lata!

Opublikowano

:>[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 11:57_________________________________________________kilka spóźnionych :tongue4: zdjęć

:a4fan:

daf6bbf828486441m.jpg ef5388afd6a1a76fm.jpg 97c583726a3d5634m.jpg c84bc503efd2e257m.jpg 9223c4ec3d48d7acm.jpg 654a87d8faceabf3m.jpg 6b6019586ad48fccm.jpg

Opublikowano

no no no jak patrze na te fotki i widze ten snieg to az mnie trzesie :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: aaaaa bym poszalal! :cool1:[br]Dopisany: 26 Luty 2009, 23:42_________________________________________________aaa chlopcy i dziewczeta spotowicze :kox: jestem w Polandi od 11 do 21 kwietnie <wlasnie bukowalem bileta> mam nadzieje ze zalapie sie na jakis spocik?? mamy juz takie plany do przodu?? :evil:

Opublikowano

:>[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 11:57_________________________________________________kilka spóźnionych :tongue4: zdjęć

:a4fan:

daf6bbf828486441m.jpg ef5388afd6a1a76fm.jpg 97c583726a3d5634m.jpg c84bc503efd2e257m.jpg 9223c4ec3d48d7acm.jpg 654a87d8faceabf3m.jpg 6b6019586ad48fccm.jpg

a co to was kibice odwiedzili :decayed: :decayed:

kogo ta czarna a4 z listwami srebrnymi pod tylnimi światłami?? :thumbdown:

pozdro

ps jutro czyli w sobote bede przelatywał przez toruń to może jakby co to może jaki mini spocik :> jak co to dzwonić na fon ... ==>małopolska pozdro :notworthy:

:)

Opublikowano
a co to was kibice odwiedzili :decayed: :decayed:
Tak, miała być ustawka ale jak nas zobaczyli to stwierdzili że 3 autokary nie wystarczą i zawinęli się :wink4:
Opublikowano

:>[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 11:57_________________________________________________kilka spóźnionych :tongue4: zdjęć

:a4fan:

daf6bbf828486441m.jpg ef5388afd6a1a76fm.jpg 97c583726a3d5634m.jpg c84bc503efd2e257m.jpg 9223c4ec3d48d7acm.jpg 654a87d8faceabf3m.jpg 6b6019586ad48fccm.jpg

a co to was kibice odwiedzili :decayed: :decayed:

kogo ta czarna a4 z listwami srebrnymi pod tylnimi światłami?? :thumbdown:

pozdro

ps jutro czyli w sobote bede przelatywał przez toruń to może jakby co to może jaki mini spocik :> jak co to dzwonić na fon 606182275 ==>małopolska pozdro :notworthy:

:)

po pierwsze nie czarna :polew: po drugie taka sprowadzilem z niemiec i w komplecie sa te lampy ze srebrnymi listwami :) tu tez widzialem na allegro --- http://www.allegro.pl/item568347109_lampy_tyl_audi_a4_czarne_94_00_nowe_komplet_sedan.html [br]Dopisany: 28 Luty 2009, 09:39_________________________________________________prosba do ekipy z torunia :) i okolic :) czy zna ktos moze ta audi -bo brat chce sie zamienic http://otomoto.pl/audi-a4-do-negocjacji-C7862770.html

Opublikowano

:>[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 11:57_________________________________________________kilka spóźnionych :tongue4: zdjęć

:a4fan:

daf6bbf828486441m.jpg ef5388afd6a1a76fm.jpg 97c583726a3d5634m.jpg c84bc503efd2e257m.jpg 9223c4ec3d48d7acm.jpg 654a87d8faceabf3m.jpg 6b6019586ad48fccm.jpg

a co to was kibice odwiedzili :decayed: :decayed:

kogo ta czarna a4 z listwami srebrnymi pod tylnimi światłami?? :thumbdown:

pozdro

ps jutro czyli w sobote bede przelatywał przez toruń to może jakby co to może jaki mini spocik :> jak co to dzwonić na fon 606182275 ==>małopolska pozdro :notworthy:

:)

po pierwsze nie czarna :polew: po drugie taka sprowadzilem z niemiec i w komplecie sa te lampy ze srebrnymi listwami :) tu tez widzialem na allegro --- http://www.allegro.pl/item568347109_lampy_tyl_audi_a4_czarne_94_00_nowe_komplet_sedan.html [br]Dopisany: 28 Luty 2009, 09:39_________________________________________________prosba do ekipy z torunia :) i okolic :) czy zna ktos moze ta audi -bo brat chce sie zamienic http://otomoto.pl/audi-a4-do-negocjacji-C7862770.html

nie

[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 13:49_________________________________________________ :dance::ad::dance:

i nowe lampy zalozone

Opublikowano
[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 13:49_________________________________________________ :dance::ad::dance:

i nowe lampy zalozone

Dawaj foto! :cool1:
Opublikowano

witam witam, ja byłem u Świątka w bydgoszczy, autko jeżdzi cudnie:

Pwr 119 HP @ 4403 rpm =>>> 144,1 HP @ 4169 rpm

Tq 233,9 Nm @ 2644 rpm =>>> 291,6 Nm @ 2420 rpm

różnica duuuża. POLECAM. :a4fan::thumbup:

wyczytalem na forum ze niejaki Światek dobrze i fachowo podkreca auto! moze ktos sie w tym temacie wypowiedziec? :mysli:

Opublikowano

Tu masz jego stronkę, ale zdaje się bardziej nastawiony jest na tuning mechaniczny:

http://www.swiatek.com.pl/go.live.php

Opublikowano

Tu masz jego stronkę, ale zdaje się bardziej nastawiony jest na tuning mechaniczny:

http://www.swiatek.com.pl/go.live.php

dzieki reniu! :good:

Opublikowano

dokladnie ja u swiatka robilem glowce do escorta, maja kontketny sprzet i pojecie, troche kasuja ale jak masz cos nietypowego do zrobienia a koszt nowki to kosmos..... to polecam

fotki beda tylko zrzuce na kompa bo cos mi kabelek szwankuje

Opublikowano

no zobaczymy napisalem im maila! ciekaw jestem odpowiedzi :mysli:

Opublikowano

:dance: :dance:

3ffb569803c50755m.jpg a3a8cb3959da11d4m.jpg 7ecb52ce017c6d5dm.jpg

Opublikowano

Widzę że szlifierką jechałeś :naughty:

Powiem tyle... efekt za***isty :kox: teraz tylko ciułam finanse, zbieram graty i będę też ciachał :cool1::good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.