Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
http:e2b86155426ff6c7m.jpg[br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 19:58_________________________________________________b0e634aab78a68ffm.jpghttp:[br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 20:03_________________________________________________kolega dropsone ma sporo pojęcia o elektryce :naughty:[br]Dopisany: 15 Marzec 2009, [br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 20:08_________________________________________________[img]92411a52800b573am.jpg teraz już tylko xenon 4300K
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie no jest pięknie :good: Widze również że pojawił się gril poliftowy, no chyba że miałeś wcześniej :mysli:

Opublikowano
  • Autor

oczywiście że grill poliftowy, jak komplecik to komplecik :naughty:

Opublikowano
:naughty::good:
Opublikowano

no to chyba w końcu sie pojawisz na spocie felipe avant co??? :mysli:

pozdrawiam!!!

Opublikowano

20-22 marca na lucznice jest moto-show jakby co :gwizdanie:

Opublikowano

nie no filip i dropsone... respect....

za***iście wyglada :good:

Opublikowano
  • Autor

czy ktoś się pisze na niedziele..?

Opublikowano

ja jeszcze na 100% niewiem bo musze troche remont podgonic... ale jak bedzie wiecej chetnych na niedziele to postaram sie byc

Opublikowano

ja będę musiał odwiedzić Łódź, niestety odpadam ze spotu

a tak na marginesie - podobnie jak Czarek - podzielę się z Wami dobrymi wrażeniami z obsługi klienta w Skodzie na Kusocińskiego

bardzo miłe chłopaki, bystre, nie robią nic na odwal się - całkiem inaczej niż w ASO Audi, gdzie trzeba czekać Bóg wie jak długo a i z komunikatywnością kiepsko, poza tym jak mają problem, to rozwiązaniem na wszystko jest zamawianie nowych części...

idzie wiosna...

zmieniłem koła na letnie, oby nie było już śniegu - zakupione dystanse okazały się lipne - z czterech pasował tylko jeden - w pozostałych trzech otwory wyfrezowano nieprecyzyjnie, niesymetrycznie i nie wchodziły w nie śruby - trzeba było je trochę zjajowacić i teraz nie jestem pewien, czy to bezpieczne dla auta - jakby nie było zmienia się środek ciężkości takiego pierścienia dystansowego

Opublikowano

Ja mam zamiar się pojawić. Jak będzie pogoda to rezamy lampki w sobotę :evil: chociaż wątpię że się ociepli na tyle żeby mi ręce nie odpadły przy dłubaniu, a na szybko robić nie ma co.

W razie jakby nie wyszło z lampami to pojawię się ze starymi oczami ;)

Opublikowano

zimno jest znowu... tez chcialem porobic cos w koncu ale przy takiej pogodzie to odpada

Opublikowano
  • Autor

służe cieplutkim garażem z kanałem wrazie co :good:

Opublikowano

Dobrze wiedzieć :good: Jutro odpuszczm rezanie lampek, będą musiały poczekać do przyszłego tygodnia :wallbash:

Opublikowano

Panowie, przyjeżdża ktoś na spocik autkiem z takim samym silnikiem jak mój?, to ja chętnie bym się przejechał, porównał bo cały czas mam wrażenie, że coś moje autko niedomaga. :hi:

Opublikowano

w sumie to do tej pory chyba nikt sie nie pojawil z takim silnikiem

correct me if I'm wrong :cool1:

Opublikowano

Raczej nie... zazwyczaj pojawiają się w większości albo 1.9 albo 2.8 :evil: taki jest rozkład sił w byd-tor ;)

Opublikowano

Przydałby się ktoś tak pomiędzy ;)

Opublikowano

Więc zapraszamy :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.