Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Majki... gdzie obiecane foty z wyścigów?

Newman... masz coś pstryknięte z piły?

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Fotki w podpisie nie powinny przekraczać 100 pikseli na wysokość:

http://www.a4-klub.pl/smf/baner_w_podpisie-t77026.0.html;msg856333#msg856333

Było już na ten temat kilkanaście dni temu. Nie chcemy ustalać konkretnych wymiarów bannera, ale jak widzę trzeba będzie to zrobić, bo prosząc ludzi o logiczne i rozsądne wstawianie bannerów nie dało to oczekiwanych rezultatów.

Maksymalny rozmiar bannera to 768px × 100px.

Zaraz to dopiszę do regulaminu forum, bo mam dość ciągłego poprawiania i tłumaczenia.

Opublikowano

to był tylko marketing - liczyliśmy że to przyciągnie więcej osób. No ale chyba te osoby co planowały mogły przyjechać z tego co widziałem na liście.

W piątek jadę na TRN - ktoś się piszę??

ja bym z chęcia podjechal w piatek po pracy ale w sobote wstaje o 5.40 bo ide do pracy a tydzien temu wrocilem z trn o 1.00 do domu wiec kiepsko zeby sie wyspac :gwizdanie:

Opublikowano

jestem nad morzem :cool1: nie mam dostępu do neta i mam gdzieś czy zdjęcia są za duże czy za małe !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jestem krótko w klubie a najwięcej spotów zaliczyłem, nie lepiej się zastanowić zanim się spruje do kogoś?? :polew: jak ktoś chce coś powiedzieć to niech podjedzie na spota, ja też mogę w każde miejsce podjechać. :a4fan:

Opublikowano

Majki gdzie ty nad tym morzem jesteś?? bo bardzo ładne miejsce na fotach

Opublikowano
mam gdzieś czy zdjęcia są za duże czy za małe !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jestem krótko w klubie a najwięcej spotów zaliczyłem, nie lepiej się zastanowić zanim się spruje do kogoś?? :polew:
Majki wyluzuj... Nikt nikogo nie pruje tylko nam się forum rozjezdża. Zasady zamieszczania obrazków są zapisane w regulaminie i nie widzę powodu dla którego TY również nie miałbyś się do nich stosować.

W środę będę miał już odblokowane auto, to możemy wymyśleć jakiegoś spocika. Środa? Niedziela? Dajcie znać kiedy pasuje to coś wymyślimy.

Opublikowano

majki... nie wkurzaj sie od razu

chodzi o to zeby nie dawać takich duzych zdjęć bo potem sie ciezko przeglada forum

Opublikowano
  • Autor

Drodzy klubowicze, czas zorganizować kolejny piękny

KUJAWSKO POMORSKI SPOT WAKACYJNY

Miły klimat nad jeziorkiem, okolice Bydgoszczy, termin bedzie ustalony w najblizszym czasie

Strona ośrodka: http://www.julia.bydgoszcz.pl/galeria.htm

Mapka podglądowa: http://tinyurl.com/mvxoaq

Opublikowano

no wyglada fajnie

to kiedy jedziemy? :wink4:

Opublikowano

Wow... szykuje się imprezka :naughty:

Jak pisałem wcześniej od środy każdy późniejszy termin mi pasuje :good:

Opublikowano

piatek,sobota,niedziela praca :confused4: ale miejscowka fajna :good:

Opublikowano

mnie nie ma w piatek.... ale w sobote i niedziele dalibyśmy rade chyba

Opublikowano

Poza tym z Samociążka jest blisko na Pas startowy, o którym pisano w tym temacie

http://www.a4-klub.pl/smf/moze_jakis_spocik_na_pasie_pod_koronowem-t32862.0.html

(mapka dojazdu )

1.jpg

(opis trasy)

1. Kieruj się na północny zachód w stronę Alfonsa Hoffmanna - 1,2 km

2. Jedź dalej prosto przez Alfonsa Hoffmanna - 0,4 km

3. Dalej ulicą Pomianowskiego - 1,9 km

4. Skręć w prawo w Aleja Wolności - 1,0 km

5. Skręć w prawo w Szosa Kotomierską - 2,2 km

6. Dalej ulicą Trasa 56 - 0,6 km

Można też znaleźć zakwaterowanie w Pieczyskach (w północnej części Koronowa).

(mapka dojazdu)

2.jpg

(opis trasy)

1. Kieruj się Warszawskich na wschód w stronę Aleja Jana Pawła II - 0,2 km

2. Skręć w prawo w Aleja Jana Pawła II - 3,4 km

3. Skręć w lewo w Szosa Kotomierską - 0,9 km

4. Dalej ulicą Trasa 56

Opublikowano

to kiedy cos organizujemy :gwizdanie:

Opublikowano

mi na tą chwile pasuje sobota i niedziela

Opublikowano

KUJAWSKO POMORSKI SPOT WAKACYJNY

jak bedzie to organizowane w przyszlym miesiacu to ja sie pisze :) bo wtym niestety mnie niema,
Opublikowano
  • Autor

mysle zeby każdy mógł sie zorganizować wybierzemy Sierpień , być może data ulegnie zmianie 9.08.2009 lista chętnych :

1.felipe[br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 21:49_________________________________________________ps, panowie może ktoś posiada bagażnik do avanta?? :cool1:

Opublikowano

hmmm... jak 09.08 to ja bede po weselu... i moge nie dac rady.. takze mnie zapisz ze znakiem zapytania :>

Opublikowano

KUJAWSKO POMORSKI SPOT WAKACYJNY - 9.08.2009

1. felipe

2. Newman ?

3. Reniu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.