Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

ja uwazam ze spocik w toruniu sie udal i dolaczyl do naszego grona nowy klubowicz.

teraz juz tylko patrzec jak frekfencja bedzie sie powiekszac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klubowicze, którzy przybyli wczoraj pod Łuczniczkę...

24f7da3389455788m.jpg

a tak dla porównania spotyka się klub HTB i HTT...

f104d8d7aa1e88c8m.jpg

ae4380ae4107b804m.jpg

e051b4ef2c187939m.jpg

bd791fea05ea628cm.jpg

może i na nasze spoty zacznie pojawiać się aż tyle aut, a może to wina tego że przyjeżdżają tylko A4ki może gdyby pojawiały się A2ki A3ki A5ki A6ki A8ki Q5ki i Q7ki byłoby liczniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to klubowicze którzy planowo spotkali się w Toruniu pod MotoAreną

a825afaf47d5398emed.jpg

od lewej

PETARA

MAJKI

NOWEK

RAFI

DROPSEN

+

KROGHOT który dojechał później

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przepraszam, że nie dojechałem, ale o 23 dopiero dotarłem do domu.. niestety mi z A4 nie wyszło i przywiozłem A3 Sportbacka.. ale mam nadzieję, że mnie nie wyśmiejecie jak zacznę nim przyjeżdżać na spoty... a właśnie! jakby ktoś chciał to będę miał ramki pod tablice z A4 klubu i nalepki.. kupiłem je przed samochodem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety mi z A4 nie wyszło i przywiozłem A3 Sportbacka.. ale mam nadzieję, że mnie nie wyśmiejecie jak zacznę nim przyjeżdżać na spoty...

spoko przyjeżdżaj przyjeżdżaj chętnie obejrzę to cacko :) może i braciszek Don Pablito też zaszczyci nas swoją obecnością i pokaże co TTRka potrafi :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre zorganizowanie i nie będzie nam trzeba innych "A" i starczy A4. W końcu jeździ tego trochę po Kujawsko Pomorskim :)

ps. Rafi zapominałeś jeszcze o Marcintoruń który nie przyjechał swoją niunią bo ma jakąś awarie tylko innym autem

Tak sobie myślę że jak by się wszyscy (zmobilizowali) i zebrali to i ze 30 furek by było jak nie więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klubowicze, którzy przybyli wczoraj pod Łuczniczkę...

24f7da3389455788m.jpg

a tak dla porównania spotyka się klub HTB i HTT...

f104d8d7aa1e88c8m.jpg

ae4380ae4107b804m.jpg

e051b4ef2c187939m.jpg

bd791fea05ea628cm.jpg

może i na nasze spoty zacznie pojawiać się aż tyle aut, a może to wina tego że przyjeżdżają tylko A4ki może gdyby pojawiały się A2ki A3ki A5ki A6ki A8ki Q5ki i Q7ki byłoby liczniej :)

przypominam że spoty są klubu AUDI A4 inne maja swoje spoty, a spot odbywał sie tym razem w toruniu i o tym się pisało, a że akurat na łucznicce inni mieli swoje spoty nie znaczy że my musieliśmy tam być. troche zdziwiony jestem i pewnie inni ze stałej ekipy też po wklejeniu fotki mrt i filipa z ich indywidualnego spotu pod łuczniczką oraz komentarz porównujący ich spoty innych z naszymi, nieunikniona jest poważna rozmowa na ten temat na następnym spocie ze starą ekipą :mysli: widac na zdjęciu że jeszczę późno nie było wiec jak mamy to rozumiec, nie chciało wam sie do torunia jechac? koszty? czy wyższe mniemanie? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po tych wszystkich wypowiedziach aż boję się podjechać A3 bo to przecież nie jest A4, a kolega Majki wyraźnie dał do zrozumienia, że chciałby widzieć tylko A4... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po tych wszystkich wypowiedziach aż boję się podjechać A3 bo to przecież nie jest A4, a kolega Majki wyraźnie dał do zrozumienia, że chciałby widzieć tylko A4... :|

spoko zapraszamy wszystkie audiczki :) wiec do zobaczenia w srode wez ramki to moze ktos kupi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie widzę żeby ktoś nas bił na łeb na szyje. Zresztą łatwiej kupić furę za 10-20tyś a niżeli 20-50tyś i pewnie dla tego mają tyle.

To co Panowie zmieniamy na coś innego :):)

Nie zazdrościć innym tylko zasuwać na spoty a nie się wykręcacie!!!!!!!!!!!!!!

dobra już nic nie napiszę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po tych wszystkich wypowiedziach aż boję się podjechać A3 bo to przecież nie jest A4, a kolega Majki wyraźnie dał do zrozumienia, że chciałby widzieć tylko A4... :|

przyjedz...

moja żonka też czasami wpada atrójką

nawet beemki sie zdarzały na naszych zlotach..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypominam że spoty są klubu AUDI A4 inne maja swoje spoty, a spot odbywał sie tym razem w toruniu i o tym się pisało, a że akurat na łucznicce inni mieli swoje spoty nie znaczy że my musieliśmy tam być. troche zdziwiony jestem i pewnie inni ze stałej ekipy też po wklejeniu fotki mrt i filipa z ich indywidualnego spotu pod łuczniczką oraz komentarz porównujący ich spoty innych z naszymi, nieunikniona jest poważna rozmowa na ten temat na następnym spocie ze starą ekipą :mysli: widac na zdjęciu że jeszczę późno nie było wiec jak mamy to rozumiec, nie chciało wam sie do torunia jechac? koszty? czy wyższe mniemanie? :polew:

Koszty nie robią bo nawet 3.0TDI nie pali tyle co 1,8 i mniemanie też nie ma nic do rzeczy.

Kolejna sprawa w moim przypadku wygląda następująco kończąc pracę o 19:30 o 20 mogę być pod Łuczniczką w Bydgoszczy ale nie w Toruniu.

30 min na dojazd do Torunia z Łuczniczki to wyczyn chyba tylko dla RS4ki (C1 KUBA) dlatego też preferuję Bydgoszcz gdyż mogę zrobić kilka fotek w blasku słońca a nie lamp oświetlających parkingi.[br]Dopisany: 28 Sierpień 2009, 10:13_________________________________________________

po tych wszystkich wypowiedziach aż boję się podjechać A3 bo to przecież nie jest A4, a kolega Majki wyraźnie dał do zrozumienia, że chciałby widzieć tylko A4... :|

Spoko Jędrek przyjeżdżaj i zabieraj ramki i naklejki może coś przypasujemy do czarnej mamby :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:audi::quattro::dance2:

Porównywać nie ma co,

dorównać może mało kto...

:audi::dance2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...