Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

nad panoramą popracuję jak wrócę z wakacji. Cieszę się, że podobają się Wam moje fotki. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Wychodzi na to że nie :(

Ale nic straconego... nowe foty ze spotkania środowego (09.09) wkrótce :naughty:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie na tym spotkaniu nie będzie bo będę w trasie do Niemiec skąd lecę do Turcji..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d1558e9bb6b3fcd5m.jpg

Spot w Egipcie ;P Jak na razie to widzieliśmy tylko jedno audi, i podejrzewam, że to "samochód pułapka" ludzi Bin Ladena. Tak to same Lanosy, KIA, Hyundae i Toyoty tu są, bogacze jeżdżą VW Passat B6 lub BMW 5 2004r. Pozdrawiamy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d1558e9bb6b3fcd5m.jpg

Spot w Egipcie ;P Jak na razie to widzieliśmy tylko jedno audi, i podejrzewam, że to "samochód pułapka" ludzi Bin Ladena. Tak to same Lanosy, KIA, Hyundae i Toyoty tu są, bogacze jeżdżą VW Passat B6 lub BMW 5 2004r. Pozdrawiamy!!!

siemanko binek,zapraszaj tam ludzi do nas na spoty :polew: no i mam nadzieje ze jakies nowe numery do dziewczyn przywieziesz, jakąś imprezke zorganizujemy z egipcjankami :good: milego pobytu, pozdrawiam :good::cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a

d1558e9bb6b3fcd5m.jpg

Spot w Egipcie ;P Jak na razie to widzieliśmy tylko jedno audi, i podejrzewam, że to "samochód pułapka" ludzi Bin Ladena. Tak to same Lanosy, KIA, Hyundae i Toyoty tu są, bogacze jeżdżą VW Passat B6 lub BMW 5 2004r. Pozdrawiamy!!

a ja bym chciał taką lotke na klape:P i tablice rejestracyjną:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam panowie gdzie w tym tyg spocik ??? :cool1: jakieś propozycje????

Torun

toruń,monitorowałem sprawe wieczorem lepiej przy galerii piotr i paweł sie zapowiada,lepsze oswietlenie niz na motoarenie i klimat tez spoko, pozdrawiam :good::a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie, kto z Was jest oblatany w analizowaniu logów?? Bardzo proszę o pomoc...

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_akn_prosze_o_analize_logow-t94240.0.html

Wg mnie przepływka i turbinka raczej ok, EGR też ok chociaż chyba nie do końca się otwiera ale to szczegół... Chodzi mi o inne parametry, których analizy nie można znaleźć na forum...

Z góry dziękuję i pozdrawiam. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...