Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

slyszalem ze koledzy z bydzi niezle dawali z powrotem :good: spocik w toruniu zaliczony i to z niezłą frekwencją i oczywiscie w niezłym gronie :cool1: pozdrowionka :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie wiem czy przy kolejnej okazji powinienem prowadzić peleton.. prawie zabiłem jakiegoś złamasa na motorze bez świateł...
No niezły hardcore z niego był... bez świateł popierdzielał dawca jeden :wallbash:
No Reniu jechałem przed tobą i powiem że strasznie walą po oczach twoje lampy napewno masz za wysoko je ustawione. :decayed:
Kuźwa może po zmianie zawiechy doopa bardziej siadła? :mysli: Obadam temat :good:
A tak generalnie to prędkośc przelotowa to :kox::evil::good:
Nigdy chyba tak szybko nie dotarłem z Torunia do Bydgoszczy :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty mówisz :wink4: Moja 1.9 szlo juz ponad 210 licznikowe i cały czas tylko 1.9

Tylko nie wiem czy przy kolejnej okazji powinienem prowadzić peleton.. prawie zabiłem jakiegoś złamasa na motorze bez świateł...
No niezły hardcore z niego był... bez świateł popierdzielał dawca jeden :wallbash:
No Reniu jechałem przed tobą i powiem że strasznie walą po oczach twoje lampy napewno masz za wysoko je ustawione. :decayed:
Kuźwa może po zmianie zawiechy doopa bardziej siadła? :mysli: Obadam temat :good:
A tak generalnie to prędkośc przelotowa to :kox::evil::good:
Nigdy chyba tak szybko nie dotarłem z Torunia do Bydgoszczy :gwizdanie:

Jak tak za wami jechałem to sie zastanawiałem gdzie mnie pół stadniny spod maski uciekło tak dawaliście klekotom :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spocik mozna zaliczyc do udanych! niestety moj wypasiony aparat nie dal rady :wallbash: i jedyne co to sklepalem krotki filmik z tego co mi sie udalo z niego wyciagnac :naughty:

http://www.youtube.com/watch?v=RMR2h171Cxc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha;dpatologia;d za tydzien bydgoszcz moze robimy tak jak mowilem co 2 tydzien tylko w bydgoscz moze wiecej osob bedzie;d bo z torunia sa 2-3 osoby chyba ze m ei na reke zeby tam do as wpadac:D :hi:

słuchaj kolego, i tak co 2 tygodnie jest w bydzi spot, więc jesli nie masz ochoty to do torunia nie przyjezdzaj i tyle :tongue4: do czego zmiezasz? ze 3 osoby z torunia byly??? najwazniejsza jest ogolna frekwencja chyba co :gwizdanie: przyjezdzaj tylko do bydzi i bez problemu, nie pomyslalbym ze taki marudny jestes :polew: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe no nawet tu sie zaczyna jakas mała wojna Bydgoszcz-Toruń robic?Chlopaki...Niech jest jak jest...kto bedzie chciał to przyjedzie i juz...Tak jak majki napisał przyjezdzajcie gdzie wam pasuje :gwizdanie: [br]Dopisany: 10 Wrzesień 2009, 16:20_________________________________________________A tu macie spocik z innego rejony naszego kraju i innego klubu a którym była wczoraj mowa...Liczniejsza ekipa??

http://nasza-klasa.pl/profile/20194481/gallery/album/4/324

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...