Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no jestem skłonny przyznać racje Reniowi w tłumaczeniu :kox:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wrociwszy wlasniee zrforfoniej z byta lalaa majki wbdg rzzzadziiisz;d

Nowek nie życzę sobie aby moja ksywa Majki była używana w takich hebrajskich czy tam jakich wiadomościach

Petara a puszki z fotoradarami tez są w toruniu i nie raz mnie złapały, wiec troszke odwagi a jak cię boli to zawsze na prostej mozemy stanąć od zera :polew: więc młodzieży :gwizdanie: OGARNĄĆ SIĘ BO WIECZNIE ŻYŁ NIE BĘDĘ :tongue4:

Opublikowano

niestety reniu wygral;d ja nic nie biore

ps:chcialem zadzwonic po kogos z klubu reniu ma piwko:)

Majki spokojnie kondolecje to tylko byly dla ciebie :hi:

Opublikowano

Hehe spoko piwko w środę wręczę zwycięzcy ;]

Opublikowano

Reniu gratuluję ;P Nowek, chyba było grubo :D

Opublikowano

hehe Nowek musi zmienic nicka na "enigma' a Reniu to bedzie nasz Klubowy Rejewski:P

Opublikowano
:polew: moze kiedys klubowy taki wypad;d
Opublikowano

wczoraj rozmawialem z majkim i chyba sobie narazie odpuscimy spoty w toruniu bo pogoda sie psuje i niema zabardzo miejsca, a spot gdzie pada na glowe, wieje.... to sie raczej z celem mija! moze robic np co dwa tygodnie pod tesco? albo raz na miesiac? ogolnie nie chcialbym sam nic ustalac ale mysle ze jest to temat do poruszenia na najblizszym spocie, pozdrawiam

Opublikowano

Takie same mam odczucia...co tydzien zbyt często...Tak jak Przemek pisze co 2 tygodnie pod Tesco jak na moje idealnie chyba ze jeszcze rzadziej??Pisac chopy pisac co o tym sądzicie... :gwizdanie:

Opublikowano

witam wszystkich :> mam takie pytanko czy moga do was na spota wpasc b3 i b4 ??

Opublikowano

no pewnie!

Opublikowano

kiedy jakis spocik i gdzie :) bo w Ct nawet nie ma sie gdzie schronic przed zimnem :> no jedynie KFC nas ratuje :naughty:

Opublikowano

kiedy jakis spocik i gdzie :) bo w Ct nawet nie ma sie gdzie schronic przed zimnem :> no jedynie KFC nas ratuje :naughty:

musisz sledzic forum bo czasami sa zmiany takie "na ostatnia chwile" ogolnie wrzucilem info do Was na forum jak teraz sprawa wyglada ze spotami pozdrawiam

Opublikowano

ok jak coto kiedy jest wplanach spocik w ta srode ??

Opublikowano

Tak jak napisałes w środe :decayed: Nowek to Twoj kolega :evil:??

Opublikowano

to postaramy sie wpasc :tongue4:

Opublikowano

ja juz pisalem o tym dawno zeby tak zrobic;D jestem za[br]Dopisany: 01 Listopad 2009, 23:08_________________________________________________http://moto.onet.pl/5639500,32,4,filmy.html?node=32

Ktos zaiteresowany Kupnem audi a9 :polew:

Opublikowano
http://moto.onet.pl/5639500,32,4,filmy.html?node=32

Ktos zaiteresowany Kupnem audi a9 :polew:

Teraz już wiesz jakie reakcje wzbudziły by Twoje lampy? :naughty::polew:

Ts1bYmUi.jpg

Może grafikiem nie jestem ale niej wieej o takie cos chodzi niebieskie postojowki fiolet ksenon pomarancz kierunek:P

no jak by ktos sie postaral zrobil projek to juz bym sie zajol wykonaniem;p

Badz obrysy znaczka paskiem leda i jako postojowka:P

Opublikowano

no ja wiedzialem przed robieniem tego:)

Opublikowano

NOwek na designera Audi idz :notworthy::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.