Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

ja mam tak samo, raz mi się zdarzyło mieć 5,8 na trasie centrum - fordon o 2 w nocy... jechałem całą trasę 80 na 6 biegu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za wolna jazda niestety:P Tdi to nie stary diesel i im mniejsze obroty to wcale nie mniejsze spalanie:P Turbo musi dmuchac aby jazda była najbardziej efektywna :gwizdanie: Ja przed virusem tez miałem podobne spalanie jak Ty hbd Natomiast po programie udało mi sie raz zejsc litra mniej :kox: Mimo tego,iz gdy masz wiecej pod butem to chce Ci sie wiecej wciskac :evil:[br]Dopisany: 07 Listopad 2009, 00:20_________________________________________________No Nowek dobrze godo :notworthy: Zmniejszony pobór prądu to równiez mniejsze spalanie :hi: Nie tak znaczące ale zawsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Wy wykręcacie takie spalanie? u Mnie 6.5/7 to norma i niżej nie schodzi
Z tym spalaniem to podobnie jak z mierzeniem przyspieszenia stoperem... pół sekundy później właczony pomiar i pół sekundy wczesniej wyłączony z radosnym okrzykiem stóóóóówaaaaa :gwizdanie: Taka tendencja do upiększania rzeczywistości :>

U mnie pije plus minus 7 litrów, niezależnie jak bardzo bym deptał ;)

tak na prawdę nie dokonywałem jakiś specjalnych pomiarów, bo w dieslu plus minus pół litra w zależności od stosowania ciężkiego buta czy nie staje sie granica błedu pomiarowego :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reniu pewnie masz rację. Petara jak sam wiesz ja lekkiej nogi nie mam ;]

Moje średnie spalanie liczę realnie - zawsze leję do pełna i liczę ile zeżarł ;] Generalnie 7 l to dla mnie bardzo dobry wynik, ale zagadką pozostaje jakim cudem niektórym pali 4,5 l ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W domowej flocie mam jeszcze Skodę Octavie 1.9TDI 130KM i tam nie miałem nigdy powyżej 6l w mieście. A w trasie kolo 5 litrów :D

Kiedyś jak wracałem z Kruszyna do domu, jakieś 15km, komputer pokazywał 3,8 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......... ale zagadką pozostaje jakim cudem niektórym pali 4,5 l ;]

w zwiazku ze od jakiegos czasu musze dojezdzac do pracy spory kawalek i leje z wlasnej kieszenie to tankujac na bp, na 50l udalo mi sie zrobic 1100km (zatankowalem zaras jak mi sie zapalila rezerwa, podlaczylam kompa, do pelna i znowu jazda do rezerwy) i 4,6-4,7 jestem w stanie zrobic swoim autem, oczywiscie na trasie,no i jazdz..... co tu duzo pisac praktycznie odbroty na 5biegu max 2100, bardzo delikatne przyspieszanie i prawie wogole nie wyprzedzalem..... wynik dobry ale potem musialem go troche poprzeciagac na biegach zeby dynamika jazdy wrocila :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wróciłem furą z Niemiec to na liczniku miałem jakieś 900km (przed wyjazdem zzatankowałem do pełna). Później jeszcze niecałe 400 w Bydgoszczy robiłem. Czyli spalanie około 4,4l ;) Ale wiadomo trasa, niemieckie paliwo... Swoją drogą znajomy opowiadał, że jak jechał do Belgii to zatankował przed granicą do pełna i dojechał do Holandii, kiedy wracał zatankował do pełna w Belgii i dojechał pod polsko-niemiecką granicę ;). Nieźle widać różnicę w jakości paliwa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niezle ja to z reguły robie ok 800km na zbiorniku :naughty:

Ostatnio 915 zrobiłem ;) Cały czas po mieście, pierwsze tankowanie w kraju.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja robię między 700-900 km na zbiorniku... zależy jak depnę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wychodzi minimum 6,3 l na setkę... Ale też nigdy nie miałem więcej niż 7,2 l. Gratuluje tym, którym spala poniżej 5 l bo jak dla mnie to wyczyn nierealny ;] A jeżdżę na Shell V-Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...