Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

ewentualnie ale przy krotkich odcinkach i niezbyt lekkiej nodze nie wierze ze zejdzie ponizej 8

co do spalania jak nie wierzysz to lepiej uwierz...bo chyba dobrym dislem nie jezdziles :tongue4:

moj przy 175km i prawie 380nm schodzi ponizej 8l/100km nawet z klima, dodam ze nogi lekkiej nie mam :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje A3 paliło max 7,3 w mieście... 140 koni, laczki 18 calowe (guma 225/40/18). A5 póki co nie pali mi więcej niż 7 litrów, a tu mam 170 koni i lacze 18 cali (guma 245/40/18). więc Kacprze, tak jak pisał Artur, chyba nie jeździłeś dobrym dieslem. co do spota jutro w Toruniu to odpadam na 100%, sam jeszcze nie wiem czy w niedzielę dotrę.. kwestia pogody i kaca :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro tak twierdzisz... my wiemy swoje i Ty wiesz swoje.. :gwizdanie: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja bmw schodzila nawet do 6,5 ale przy normalnej jezdzie palila 10. prawie 180 km i 370 moment wiec kazdy diesel potrafi malo spalic ale jak go przydusisz to nie nie ma bata ze spali malo,

ja sie z Toba załoze ze mój nie spali wiecej jak 9l :evil:

A BMW to....no zreszta to nie to forum :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowiem wiem ze jestem nowy ale mam propozycje moze niedzielny spocik przełożymy na jutro???? piątek godz 20.00 a potem na wyscigi do Łysomic? A co do awantury o gaz to lepiej placic 25 zł niz sie łudzic ze diesel pali 5-6 w miescie .

no ja sie jutro pojawie w łysomicach:D Ty pewnie przyjedziesz z Rafałem :) Do zobaczonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niz sie łudzic ze diesel pali 5-6 w miescie .

a nie pali :naughty:

:no:

ogolnie 5l/100 a 7l/100 do duza roznica.... u mnie przy normalmej jezdzie po miescie to spalanie mam na poziomie 6,8-7,4l a pozatym jezdzilem przez 2 tygodnie tylko trasa i spalanie ok 4,3l i potem mi przyszlo do wyprzedzania a tu mul jak ciul.... i potem ponad 200km zeby sie odmulil :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

niz sie łudzic ze diesel pali 5-6 w miescie .

a nie pali :naughty:

:no:

ogolnie 5l/100 a 7l/100 do duza roznica.... u mnie przy normalmej jezdzie po miescie to spalanie mam na poziomie 6,8-7,4l a pozatym jezdzilem przez 2 tygodnie tylko trasa i spalanie ok 4,3l i potem mi przyszlo do wyprzedzania a tu mul jak ciul.... i potem ponad 200km zeby sie odmulil :wallbash:

może i masz racje....Ja obliczałem kalkulatorem,Ty masz FIS-a :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na fisie pokazuje podobnie ale robiac pomiary zawsze tankowalem do pelna, jezdzilem troche i potem znowu do pelna, to jest najbardziej wiarygodny pomiar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

na fisie pokazuje podobnie ale robiac pomiary zawsze tankowalem do pelna, jezdzilem troche i potem znowu do pelna, to jest najbardziej wiarygodny pomiar

nie stać mnie żeby zalać do pełna :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja weekend jestem wyłączony, braszka przyjeżdza :kox: ew. niedziela wieczór będę free... :mysli:

Odnośnie spalania 6.5-7 jak najbardziej realne, z klimą na większych kołach. Zresztą pół litra w tą czy tamtą to żadna różnica :naughty: W dieslach nie ma co o tym dyskutować, benzynowcy mają swoje teorie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

dziękuje wszystkim składającym wczoraj za życzenia :gwizdanie:

jestem wzruszony :cool1:

miłego dzionka dla wszystkich i do miłego zobaczenia myslę wkońcu :tongue4:

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tak...

robilem trase 2000km po autostradach niemieckich w 5 osob z bagażem skodą octavia i caly czas 200km/h . skoda 1.9tdi 130km (niezapałowana)

i spalanie w okolicach 11l....

róznica taka ze moj przy tych predkosciach łyka 13l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...