Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm dobis, ten drut moglby byc...tylko czy on aż tak mocne "uderzenie" może wywołać.. czuć to jakby bardziej po prawej.... musze spojrzec. Poduszki wstępnie zostały wykluczone, chociaz moją pierwszą myślą były one, bo po raz pierwszy to uderzenie pojawiło się własnie po depnięciu w dechę na jedynce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

hmmm dobis, ten drut moglby byc...tylko czy on aż tak mocne "uderzenie" może wywołać.. czuć to jakby bardziej po prawej.... musze spojrzec. Poduszki wstępnie zostały wykluczone, chociaz moją pierwszą myślą były one, bo po raz pierwszy to uderzenie pojawiło się własnie po depnięciu w dechę na jedynce...

według ETKI są u Ciebie chyba blaszki - sprężyna mocująca

zacisk_s4.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki czyli pewnie to nie to... powstaje to zarowno w sytuacji depniecia na jedynce (i odpuszczenia), jak i przy ,nawet slimaczej, jezdzie po polnej mocno nierownej drodze. Taki dzwiek jakby cos bylo naprezone i pod wplywem fluktuacji zawieszenia to naprezenie doprowadza do przesuniecia/" strzelenia" elementu. To jest zwykle pojedynczy dzwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

:hi:

Ori podświetlenie tablicy LED on board :ad:

no to zaczynasz modzenie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki czyli pewnie to nie to... powstaje to zarowno w sytuacji depniecia na jedynce (i odpuszczenia), jak i przy ,nawet slimaczej, jezdzie po polnej mocno nierownej drodze. Taki dzwiek jakby cos bylo naprezone i pod wplywem fluktuacji zawieszenia to naprezenie doprowadza do przesuniecia/" strzelenia" elementu. To jest zwykle pojedynczy dzwiek.

ale sprawdź te blachy może faktycznie zacisk jest luźny i puka jak u mnie, objawy podobne, u Ciebie zamiast mojego drutu jest blacha/sprężyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:
:hi:

Ori podświetlenie tablicy LED on board :ad:

no to zaczynasz modzenie :naughty:

Skorzysztalem tylko z faktu, ze zarowka byla przepalona :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Siema :D Po wielkiej wielkiej przerwie :P Ktoś wpada dziś wieczorem do Torunia ?

ja jestem w Toruniu prawie codziennie i nie chce mi się jechać wieczorem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kto od nas ma rejestracje CB 3309J bo auto wyglądało mi na Re...??

Wiśnia pozdro z Błonia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Re :decayed:

jak mnie te ledy na tył wk***iają :facepalm: wtyczki, które kupiłem do klapy bagażnika za cholerę nie pasują... a już chciałem dziś zakładać :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...