Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

kto w Toruniu jeździ czarnym/granatowym B6 Avant, S-line, z tyłu czarne szybki, bez xenonu. rejestracja CT ****G, z przodu na pewno ramki klubowe, jechało to auto za mną na Łódzkiej jakąś godzinę temu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Jakiś spocik dzisiaj na Łucznicce 18 ??

niczego nie obiecuję, w zależności czy i na którą się dzisiaj umówię :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto w Toruniu jeździ czarnym/granatowym B6 Avant, S-line, z tyłu czarne szybki, bez xenonu. rejestracja CT ****G, z przodu na pewno ramki klubowe, jechało to auto za mną na Łódzkiej jakąś godzinę temu :wink:

:bry:

wczoraj na Gagarina w Toruniu stała czarna B5 w sedanie z klubowymi ramkami na warszawskich numerach a dziś pod blokiem Kempesa i Dobisa widziałem srebrne B5 Avant z naklejkami klubowymi, szkoda tylko że wchodząc po kilku dniach na forum doszła jedna strona kapeluszy..:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze

Srebrne B5 w Avancie stoi tutaj cały czas - sąsiad. Zresztą chyba jest zarejestrowany na forum :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze

Srebrne B5 w Avancie stoi tutaj cały czas - sąsiad. Zresztą chyba jest zarejestrowany na forum :wink:

zarejestrowany to może i jest, ale ani razu chyba się jeszcze nie udzielił, a widać że jakiś pomysł na auto ma bo zwraca na siebie uwagę...ostatnio rozmawiałem ze znajomym i powiedział w prost, że jak ma jakieś auto na sprzedaż to loguje się na konto danej marki bądź modelu i kupuje wlepy klubowe tylko po to żeby auto w lepszej cenie sprzedać :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze

Srebrne B5 w Avancie stoi tutaj cały czas - sąsiad. Zresztą chyba jest zarejestrowany na forum :wink:

zarejestrowany to może i jest, ale ani razu chyba się jeszcze nie udzielił, a widać że jakiś pomysł na auto ma bo zwraca na siebie uwagę...ostatnio rozmawiałem ze znajomym i powiedział w prost, że jak ma jakieś auto na sprzedaż to loguje się na konto danej marki bądź modelu i kupuje wlepy klubowe tylko po to żeby auto w lepszej cenie sprzedać :facepalm:

hyhyłłł hhhłłłłłłłłyyyttt matertindodi

---------- Post dopisany at 18:03 ---------- Poprzedni post napisany at 18:00 ----------

ja tam przed sprzedażą mam zamiar ramki zmienić na zwykłe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy spota robimy?

---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ----------

dobis1 czytałeś? Świecie: Motocyklista zginął pod Nowem. Zderzył się z ciężarówką - 30 maja 2013 - zdjęcie nr 1 :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy spota robimy?

---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ----------

dobis1 czytałeś? Świecie: Motocyklista zginął pod Nowem. Zderzył się z ciężarówką - 30 maja 2013 - zdjęcie nr 1 :facepalm:

kierowcy samochodów też giną ale tego tak się nie nagłaśnia :thumbdown:

wiadomo że skutki zderzenia moto z tirem są oczywiste lecz zginąć każdy z nas może codziennie nawet w domu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...