Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

co to koncert życzeń.... 13 lub 14 prosze o wypowiedz przewodnika turystycznego z grodu kopernika :read:

NO KLUBOWICZE :gwizdanie: SOBOTA GODZ 23.35 SPRAWDZAM OBECNOŚC NA SPOTA I WIDZE ŻE SZAŁU NIE MA :mysli: WIDZE ŻE NAWET KROGHOT ODPADŁ CO BYŁ DOBRYM ORGANIZATOREM BIG-SPOTÓW, TO CO TU GODZINĘ KONKRETNĄ USTALAĆ,MAMY ROBIC GILLA JA, RAFI I FILIP NO PODEJRZEWM ŻE BINKA TEŻ BYM ZMOBILIZOWAŁ JAK ZAWSZE ZRESZTĄ:thumbdown: CHYBA ŻE NEWMAM I EREA PODJEDZIE BO COŚ MI TAM NIE PASUJE TE PORÓWNANIE MOCY, CHYBA MUSZE ZADZIAŁAĆ, ALBO NAPRAWDE EREA ZABRAKŁO MOCY ALBO BEDE MÓSIŁAŁ WYJAŚNIĆ SIE Z NEWMANEM :cool1: JA I RAFI JESTEŚMY W GOTOWOŚCI WIĘC MYŚLE ŻE NIEDZIELA GODZ 10 TO OSTATNIE BEDZIE ZAKTUALIZOWANIE LISTY OBECNOŚCI ALE MYŚLĘ ŻE GODZ 13.00 NA SPOTA JEST :good: POZDROWIONKA :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Ja bardzo bym chciał, ale odpadam, bo jutro cały dzień w robocie.

A z grillem przy obecnej pogodzie to można robić zakłady, czy bardziej kiełbaska zmoknie, czy się usmaży :)

Niemniej życzę powodzenia i czekam na relację, również foto.

Co do Piły, to pluję sobie obficie w brodę, bo nie wziąłem aparatu foto. Tylko Newman coś tam nagrywał z mobajla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe... erea1.... relacja wyjebka....

a po powrocie zdążylem odstawic auto do garazu i dalej mykałem na impre. byłem tak zjebany ze na 4km trasy taxi zdążyłem zasnąć...

ale 3 piwka podzialaly i sie obudziłem.. :decayed:

dalej juz bylo tylko lepiej i dopiero teraz zladowałem na chate.....

postaram sie wrzucic co mam bo jest co oglądać :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO KLUBOWICZE SOBOTA GODZ 23.35 SPRAWDZAM OBECNOŚC NA SPOTA I WIDZE ŻE SZAŁU NIE MA WIDZE ŻE NAWET KROGHOT ODPADŁ CO BYŁ DOBRYM ORGANIZATOREM BIG-SPOTÓW, TO CO TU GODZINĘ KONKRETNĄ USTALAĆ,MAMY ROBIC GILLA JA, RAFI I FILIP NO PODEJRZEWM ŻE BINKA TEŻ BYM ZMOBILIZOWAŁ JAK ZAWSZE ZRESZTĄ CHYBA ŻE NEWMAM I EREA PODJEDZIE BO COŚ MI TAM NIE PASUJE TE PORÓWNANIE MOCY, CHYBA MUSZE ZADZIAŁAĆ, ALBO NAPRAWDE EREA ZABRAKŁO MOCY ALBO BEDE MÓSIŁAŁ WYJAŚNIĆ SIE Z NEWMANEM JA I RAFI JESTEŚMY W GOTOWOŚCI WIĘC MYŚLE ŻE NIEDZIELA GODZ 10 TO OSTATNIE BEDZIE ZAKTUALIZOWANIE LISTY OBECNOŚCI ALE MYŚLĘ ŻE GODZ 13.00 NA SPOTA JEST POZDROWIONKA

rafi

majki

filip

binek

...

...

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemano:) powiedzcie koledzy kiedy i o ktorej macie spoty:) bo w ktory weekend bede w Bydgoszczy i chetnie do was zajade;) jezeli nie macie nic przeciwko;) pozdroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafi

majki

filip ?

kroghot

...

...

CZYLI MAMY ROZUMIEC ŻE TA LISTA JEST AKTUALNA I TE OSOBY BĘDĄ O 13.W TORUNIU TAK ??? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko :) ale binek sie wymiksował :( wiec moze odwolamy spocik z powodu malej frekfencji :hi: jeszcze bedzie czas na grilla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z POWODU BRAKU ZAINTERESOWANIA SPOTEM, PRZENOSIMY NA INNY TERMIM, JA ZAMYKAM FORUM I KOŻYSTAM Z POGODY, POZDRAWIAM :thumbdown:

A BYŁO CAŁY TYDZIEŃ PRZED PISANE, ŻEBY NIE BYŁO !!! :polew: BIG-SPOT :polew:

POZDRO DLA KLUBOWICZÓW :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO, AAA, WIECZOREM JESCZE FOTKI Z PIĄTKU WSTAWIE Z NOCNYCH WYSCIGÓW TORUŃ RACIN NIGHT, ŻEBY POKAZAC RESZCIE JAK NA SPOTY SIĘ NADAJE :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majki77... Niestety spoty tydzień w tydzień w naszych warunkach się nie sprawdzają, więc trzeba rozciągnąć terminy. [br]

siemano:) powiedzcie koledzy kiedy i o ktorej macie spoty:) bo w ktory weekend bede w Bydgoszczy i chetnie do was zajade;) jezeli nie macie nic przeciwko;) pozdroo
Jasne że nic przeciwko nie mamy :> Chetnie bym obejrzal autko o którym tyle czytałem.

Generalnie spotykamy się w niedziele o 14 co dwa tygodnie, bo przy częstszych spotach z frekwencją jest jak widać :polew:

Alternatywnym terminem jest środa, godz. 19-20. W razie czego zawsze można spontana zrobić :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest dobre "odwołany z powodu zaintresowania" ;(

z powodu BRAKU zainteresowania kolego :polew: SPOKO JEST RENIU TYLKO O TYM BIG SPOCIE ROZMAWIALIŚMY TYDZIEŃ TEMU I UZGODNILIŚMY ŻE JUŻ WCZEŚNIEJ BĘDZIEMY O NIM PISAĆ A TU OKAZUJE SIĘ ŻE CI, KTÓRZY NAJBARDZIEJ ZA NIM BYLI, WYMIĘKLI PO PROSTU ALBO ICH PRZEROSŁO :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPOKO JEST RENIU TYLKO O TYM BIG SPOCIE ROZMAWIALIŚMY TYDZIEŃ TEMU I UZGODNILIŚMY ŻE JUŻ WCZEŚNIEJ BĘDZIEMY O NIM PISAĆ A TU OKAZUJE SIĘ ŻE CI, KTÓRZY NAJBARDZIEJ ZA NIM BYLI, WYMIĘKLI PO PROSTU ALBO ICH PRZEROSŁO :polew:
Po prostu ludziom nie pasowało i tyle. Tak przy okazji skąd się wzięła nazwa big spot? Miało być na nim jakoś szczególnie wielu zawodników czy to tylko marketing ;):naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to był tylko marketing - liczyliśmy że to przyciągnie więcej osób. No ale chyba te osoby co planowały mogły przyjechać z tego co widziałem na liście.

W piątek jadę na TRN - ktoś się piszę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czy inacej jak bedw w BDG napisze, moze uda sie cos kolowac;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to był tylko marketing - liczyliśmy że to przyciągnie więcej osób. No ale chyba te osoby co planowały mogły przyjechać z tego co widziałem na liście.

W piątek jadę na TRN - ktoś się piszę??

na TRN co tydzień jeżdżę :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...