Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

środa godz. 20 pod Łuczniczką lub Tesco, zależy od pogody ;)Wczoraj widziałem granatową A4 w bydzi pod Piotrem i Pawłem na Fordonie koło 18:00 , sedan, 97-lub98 rocznik, fajne aluski miała audikowe, ale nie obniżona i dzielone lampy miała. I oczywiście rejestracje z a4-klub i nakklejka na szybce tej bocznej za szybą pasażera. Nie wiecie kto to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

środa godz. 20 pod Łuczniczką lub Tesco, zależy od pogody ;)Wczoraj widziałem granatową A4 w bydzi pod Piotrem i Pawłem na Fordonie koło 18:00 , sedan, 97-lub98 rocznik, fajne aluski miała audikowe, ale nie obniżona i dzielone lampy miała. I oczywiście rejestracje z a4-klub i nakklejka na szybce tej bocznej za szybą pasażera. Nie wiecie kto to?

Obstawiam, że to Tomek4don :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty Majki co kroghot się opuścił??????? na wakacjach kurde byłem. To jakoś ciebie na wyścigach nie widziałam a moja strzała furorę robiłą :)

Ty mi lepiej napisz czy będziesz dziś na TRN ??

i to było niepotrzebne :evil: , zapnę dzis 5 i wyjasnimy sprawe przy 230km/h :polew:[br]Dopisany: 21 Sierpień 2009, 18:56_________________________________________________nie wiem czy tez dopiero na scharp'a nie przyjade ale powinienem sie pojawic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obserwuje forum obserwuje ale ostatnio brak mi czasu, zabiegany jestem i kryzysu też nie widać jakoś, trzeba pracować na avanta B6 kolor "dubaj" :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widze ze majki zdecydowałeś sie na lpg i jak chodzi maszyna... :good:

napisze tylko tak: nieoszczędzam silnika ale dbam, chodzi pięknie :good: jest sekwencja przetestowana w 100%, nie żałuje że wstawiłem a żałuje że tak późno :wallbash: pozdrowionka, jakis spocik trzeba we włocławku zoorganizowac, ja bym go widział na parkingu na tamie lub obok, klimacik dobry i miejscówka super :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrt

za***ista ta furka w podpisie u Ciebie :gwizdanie:

Nom mi też się widzi :naughty: zmiana dyfuzora, malowanie felg i ramki grilla oraz zmatowienie lakieru i będę miał identyczną :dance: :dance: :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

Jeżeli ktoś był zainteresowany na sprzedaż mam audi a4 1.6 95rok (końcówka) , po delikatnej kolizji cena do uzgodnienia, zainteresowany proszę o kontakt na priv.

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem disiaj na bmw i na parkingu kolo stadionu pelno a4 z torunia i okolic........ Newman, Reniu trzeba ogarniac temat bo byla by niezla promocja, jak ktos przyjezdza a4 na bmw ( :polew:) to i pewnie na spocik by podjechal......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

283161a547c3b2fa.jpg

Proszę aby Filip umieścił to "na górze" ;) Myślę, że się podoba ;)

mi się podoba :hi::good:

tylko że z tego nie wynika w którą środę jest spot w Bydzi a w którym w Toruniu. więc musimy nad tym popracować.

W tą środę proponuję zacząć od Bydzi żeby nowi klubowicze się z nami zapoznali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tą środę akurat wracam z Niemiec (wyjazd we wtorek).. więc jeśli zdążę to podjadę nowym nabytkiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no, widzę że zainteresowanie jest duże środowymi spotami i kilku nowych uczestników, zobaczymy jak to będzie w środę w praktyce :polew: bywało różnie ostatnio :mysli: pozdrowionka dla starej ekipy :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...