Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

ale 20" w B5 to już lekka przesada :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Listopad 2011, 21:18_________________________________________________ :bry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

I co jest dziś spot w Toruniu? Wybiera się ktoś ? Ja mam dziś troszkę czasu a bede w okolicy i mógł bym się spotkać :) Proponuje 16.30 jezeli ktoś jest chętny oczywiście :) pisać czy się wybieracie :tongue4:

ja dziś bije rekord w tempie pisania pracy mgr, a w garażu tylko Wołowina stoi z pustym bakiem :decayed: odpadam tym razem :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez A5 jest chora i narzeka na brak paliwa :confused4:

czyżby A5 zadużo paliła?? co jak co ale Ty Jedrek akurat na brak paliwa to nie powinieneś narzekać... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez A5 jest chora i narzeka na brak paliwa :confused4:

czyżby A5 zadużo paliła?? co jak co ale Ty Jedrek akurat na brak paliwa to nie powinieneś narzekać... :gwizdanie:

7,2 to niedużo :wink4: a jednak zdziwiłbyś się, że mogę jak każdy narzekać na brak paliwa :gwizdanie: i nie wiem czemu sądzisz, że ja nie mógłbym na to narzekać. chyba mnie przeceniasz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz... przeceniam, nie przeceniam... stwierdzam fakty... przyjmując że kogoś stać na auto za 100 tyś zł, co za tym idzie przychodów miesięcznych też nie ma takich małych, napewno ponad przeciętną ... :mysli: narzekanie, narzekaniem..ludzie mający zwykłe, stare, czasem rozklekotane auta ,potrafiące spalić te 10-15 litrów zarabiający dosłownie grosze.. marudzą rzecz oczywista na nasz kraj ale jednak mimo wszystko jeżdzą...

zauważyłem ostatnio dziwną mentalność.. polak jak to polak zawsze narzeka- podobno nikt nie ma tej kasy.. ale jakoś pod hipermarketami są zawsze całe tłumy ludzi biegające z kilkoma pełnymi torbami zakupów ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz... przeceniam, nie przeceniam... stwierdzam fakty... przyjmując że kogoś stać na auto za 100 tyś zł, co za tym idzie przychodów miesięcznych też nie ma takich małych, napewno ponad przeciętną ... :mysli:

dalej uważam, że przeceniasz :cool1: a to, że na brak narzekam to dlatego, że mało jest w baku, a nie chce mi się tankować :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest główny powód, bo jadąc do Torunia muszę wywalić ponad 300 zł na paliwo dzisiaj (aby zalać do pełna), a na tym co mam spokojnie przejeżdżę po Bydgoszczy jeszcze 3-4 dni. i tak - masz rację - nie chce mi się również jechać z Bydgoszczy (prawdopodobnie samemu) :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro wy macie takie podejscie - olewajace... :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: no to póżniej nie gadajcie czemu Toruń nie pojawił się na spocie w Bydgoszczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio gdy byłem zdrowy przyjechałem do Torunia więc mi nie wypominaj.. (wtedy gdy miała przyjechać S4) i pamiętaj, że tamtego dnia miał być spot w Bydgoszczy.. a Ty kiedy ostatnio byłeś tutaj? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz dokładnie że na spota w Bydgoszczy nikt sie nie oferował to po 1... a po 2 była wyjątkowa sytacja zobaczenia S4 i spotkania się z kolegami którzy przyjechali na żużel do Torunia... a w Bydgoszczy bywałem ostatnio dosyć czesto w weekendy.. tyle że od dawna nikt nic nie proponuje... sensownego... nawet w dzień zaplanowanego spota... a po 3.... nie mówie w Tej chwili Jedrek o Tobie tylko całokształtem ... bo jak chyba sam wiesz byliśmy w Bydgoszczy gdzie prócz CIebie nie było nikogo z waszego miasta... postawmy sprawe wkońcu jasno.. Bydgoszcz spoty w Toruniu ma poprostu w D...pie !!! od jakiegoś czasu ewidentnie widać jeśli to można nazwać wsród zwolenników A4 w Kujawsko-Pomorskim nic sie nie dzieje.. wieje poprostu nudą i dlatego nikt na spoty nie chce przyjeżdzać.. .forum upadło w jakiś dziwny sen... kiedyś chciało się wchodzić czytać...tak jak Kiedyś Reniu napisał, że nie jest tak już związany jak był kiedyś.... ja popadam ostatnio w to samo... i zapewne jeszcze kilka osób

[br]Dopisany: 27 Listopad 2011, 15:07_________________________________________________[quote name=wera :) ]

to z bydgoszczy nikt nie jedzie bo juz sama nie wiem czy mam jaechac

Wera nikt nie przyjedzie z Bydgoszczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name=wera :) ]

a od was ktos bedzie czy jak

bpo i tak mialam w planach jechac do trn wiec bedzie ktos

[quote name=wera :) ]

a od was ktos bedzie czy jak

bpo i tak mialam w planach jechac do trn wiec bedzie ktos

Wera ma być kontrolnie krzychu... i przypatrywać się uważnie czy ktoś się pojawi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...