Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany, jakby kto chciał, to mam do oddania całe koła (te letnie) 18' z mojej esy. Niestety koła mam daleko z tyłu w piwnicy i jakoś nie mogę się zebrać żeby foty strzelić i sprawdzić bieżnik - na pewno jest równy, ale ile mm??? zapewne z 5-6, ale to w razie jakiegoś zainteresowania sprawdzę (gumy to goodyear eagle f1 asymetric 2 - kupowałem nowe).

Do nowej zabawki będzie coś ze dwa rozmiary większe ;-).

Opublikowano

:bry:

Opublikowano

:bry: Eltom poszło PW

Opublikowano

Pany, jakby kto chciał, to mam do oddania całe koła (te letnie) 18' z mojej esy. Niestety koła mam daleko z tyłu w piwnicy i jakoś nie mogę się zebrać żeby foty strzelić i sprawdzić bieżnik - na pewno jest równy, ale ile mm??? zapewne z 5-6, ale to w razie jakiegoś zainteresowania sprawdzę (gumy to goodyear eagle f1 asymetric 2 - kupowałem nowe).

Do nowej zabawki będzie coś ze dwa rozmiary większe ;-).

Co tam kupiłeś ciekawego? Ile latałeś na tych oponkach?

Karpatka coś pisałeś że walczyłeś z tylnym mocowaniem gwintu, co tam Ci nie pasowało?

Opublikowano

nowe auto winczako jest baaaaaardzo fajne :naughty:

Opublikowano

foty !!!!!!!!! :decayed:

Opublikowano

foty !!!!!!!!! :decayed:

+1 :D

Opublikowano

Pany, jakby kto chciał, to mam do oddania całe koła (te letnie) 18' z mojej esy. Niestety koła mam daleko z tyłu w piwnicy i jakoś nie mogę się zebrać żeby foty strzelić i sprawdzić bieżnik - na pewno jest równy, ale ile mm??? zapewne z 5-6, ale to w razie jakiegoś zainteresowania sprawdzę (gumy to goodyear eagle f1 asymetric 2 - kupowałem nowe).

Do nowej zabawki będzie coś ze dwa rozmiary większe ;-).

czemu czarne :(

a skrobnij pw ile za nie

Opublikowano

Pany, jakby kto chciał, to mam do oddania całe koła (te letnie) 18' z mojej esy. Niestety koła mam daleko z tyłu w piwnicy i jakoś nie mogę się zebrać żeby foty strzelić i sprawdzić bieżnik - na pewno jest równy, ale ile mm??? zapewne z 5-6, ale to w razie jakiegoś zainteresowania sprawdzę (gumy to goodyear eagle f1 asymetric 2 - kupowałem nowe).

Do nowej zabawki będzie coś ze dwa rozmiary większe ;-).

czemu czarne :(

a skrobnij pw ile za nie

b8ed4a2ed48dbbf8a3132700080be14b.jpg bierz klucz i pod przychodnie na Błonie leć

nabazgrane z Tapatalka

Opublikowano

Pany, jakby kto chciał, to mam do oddania całe koła (te letnie) 18' z mojej esy. Niestety koła mam daleko z tyłu w piwnicy i jakoś nie mogę się zebrać żeby foty strzelić i sprawdzić bieżnik - na pewno jest równy, ale ile mm??? zapewne z 5-6, ale to w razie jakiegoś zainteresowania sprawdzę (gumy to goodyear eagle f1 asymetric 2 - kupowałem nowe).

Do nowej zabawki będzie coś ze dwa rozmiary większe ;-).

Co tam kupiłeś ciekawego? Ile latałeś na tych oponkach?

Karpatka coś pisałeś że walczyłeś z tylnym mocowaniem gwintu, co tam Ci nie pasowało?

na oponach chyba 2 sezony letnie. Chyba się zbiorę w końcu do piwnicy i sprawdze ten bieżnik....

Jak kupie koła 19 lub 20, to pochwale się fotkami, bo na tych wygląda jak kupa. Auto zaczyna się "nie"stety na A, a kończy na k. ;-).

Edytowane przez winczako

Opublikowano

Pany, jakby kto chciał, to mam do oddania całe koła (te letnie) 18' z mojej esy. Niestety koła mam daleko z tyłu w piwnicy i jakoś nie mogę się zebrać żeby foty strzelić i sprawdzić bieżnik - na pewno jest równy, ale ile mm??? zapewne z 5-6, ale to w razie jakiegoś zainteresowania sprawdzę (gumy to goodyear eagle f1 asymetric 2 - kupowałem nowe).

Do nowej zabawki będzie coś ze dwa rozmiary większe ;-).

Co tam kupiłeś ciekawego? Ile latałeś na tych oponkach?

Karpatka coś pisałeś że walczyłeś z tylnym mocowaniem gwintu, co tam Ci nie pasowało?

na oponach chyba 2 sezony letnie. Chyba się zbiorę w końcu do piwnicy i sprawdze ten bieżnik....

Jak kupie koła 19 lub 20, to pochwale się fotkami, bo na tych wygląda jak kupa. Auto zaczyna się "nie"stety na A, a kończy na k. ;-).

ja już trochę słyszałem :whistling: gratulacje zakupu i bezawaryjności życzę :decayed:

Opublikowano

Pany, jakby kto chciał, to mam do oddania całe koła (te letnie) 18' z mojej esy. Niestety koła mam daleko z tyłu w piwnicy i jakoś nie mogę się zebrać żeby foty strzelić i sprawdzić bieżnik - na pewno jest równy, ale ile mm??? zapewne z 5-6, ale to w razie jakiegoś zainteresowania sprawdzę (gumy to goodyear eagle f1 asymetric 2 - kupowałem nowe).

Do nowej zabawki będzie coś ze dwa rozmiary większe ;-).

Co tam kupiłeś ciekawego? Ile latałeś na tych oponkach?

Karpatka coś pisałeś że walczyłeś z tylnym mocowaniem gwintu, co tam Ci nie pasowało?

na oponach chyba 2 sezony letnie. Chyba się zbiorę w końcu do piwnicy i sprawdze ten bieżnik....

Jak kupie koła 19 lub 20, to pochwale się fotkami, bo na tych wygląda jak kupa. Auto zaczyna się "nie"stety na A, a kończy na k. ;-).

Czyli nie jest to Arosa :naughty:
Opublikowano

Siemanko

Sezon niebawem się rozpocznie to robimy grilla u mnie na działce :naughty:

W tym roku będzie Otwarcie Sezonu w Lipnie >?

Wybiera się ktoś jak rok temu czy nikt?

Opublikowano

Pany, jakby kto chciał, to mam do oddania całe koła (te letnie) 18' z mojej esy. Niestety koła mam daleko z tyłu w piwnicy i jakoś nie mogę się zebrać żeby foty strzelić i sprawdzić bieżnik - na pewno jest równy, ale ile mm??? zapewne z 5-6, ale to w razie jakiegoś zainteresowania sprawdzę (gumy to goodyear eagle f1 asymetric 2 - kupowałem nowe).

Do nowej zabawki będzie coś ze dwa rozmiary większe ;-).

czemu czarne :(

a skrobnij pw ile za nie

b8ed4a2ed48dbbf8a3132700080be14b.jpg bierz klucz i pod przychodnie na Błonie leć

nabazgrane z Tapatalka

Na bartodziejach opuszczony merc stoi i ma fajne fele amg ;) ale chyba mniejsze niż 18"
Opublikowano

Siemanko

Sezon niebawem się rozpocznie to robimy grilla u mnie na działce :naughty:

W tym roku będzie Otwarcie Sezonu w Lipnie >?

Wybiera się ktoś jak rok temu czy nikt?

jak zloze auto i termin bedzie mi pasowal to raczej bede

Opublikowano

bry :)

Opublikowano

Siemanko

Sezon niebawem się rozpocznie to robimy grilla u mnie na działce :naughty:

W tym roku będzie Otwarcie Sezonu w Lipnie >?

Wybiera się ktoś jak rok temu czy nikt?

jak zloze auto i termin bedzie mi pasowal to raczej bede

ja myślę Przemo że będziesz obecny :good:

Opublikowano

Siemanko

Sezon niebawem się rozpocznie to robimy grilla u mnie na działce :naughty:

W tym roku będzie Otwarcie Sezonu w Lipnie >?

Wybiera się ktoś jak rok temu czy nikt?

jak zloze auto i termin bedzie mi pasowal to raczej bede

ja myślę Przemo że będziesz obecny :good:

Ja tez chetny

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.