Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Reniu trochę źle napisał Bo on bierze tylko 120zł za plecionkę.Czyli Jak np w moim przypadku plecionka jest ok to nic nie bierze;) A Jeśli ktoś chce nowa plecionkę to jest VW wzmacniana oryginalny 120 zl chyba ze ktos sobie kupi i da mu do założenia to tez nic nie będzie płacił :rolleyes: Wiec kto by chciał:D??[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 18:50_________________________________________________A ta a4 granatowa z tylu po prawej mance (drzwi) na 90% malowane chyba ze tylko ja mam różnice odcieni.Ogólnie jest jakaś fake...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Grzesiek nie sztuką jest kupić do d*py auto , jest okazja aby "przygarnąć" nowego klubowicza, więc powinno mu się pomóc z zakupem auta ,aby A4 dobrze mu sie kojarzyła i nie musiał w nią wkładać :> Niech się zarejestruje na forum tutaj na pewno coś mu znajdziemy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

niech wsadzi te 3,5 tysia w silnik :polew:

jak co niektórzy :przebiegly:[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 19:48_________________________________________________trzeba Audiczki zaniedbane wziąć pod opieke :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierowniku dzwoniłeś o tą z małym przebiegiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje 120 zetka to w wuj za dużo za taka operacje...za katalizator zuzyty zapłacą podobno ok 100zł +120 zetka za jego robocizne =220! za odkrecenie kilku śrub?? Ja rozumiem jakby wyciągał i przerabiał stary katalizator...Ale nie za podłączenie gotowych częsci do auta...

Robota polega na wymianie plecionki, wspawaniu rurki i zmontowaniu wszystkiego do kupy. Na pewno nikt nie chce być naciągany ;)

Pisałem o tym tu:

Nie my, fachman, tłumikarz :tongue4: Plecionka wzmacniana VW, zamiast kata aluminiowana rurka.

a tu faktycznie nie powtórzyłem zakresu prac ;)

W Bydgoszczy Nowek gadał z fachmanem i kosztuje to 120PLN zostawiając kata w rozliczeniu. Operacji trwa mniej więcej 3h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzechu... praktycznie wszystkie auta z tych roczników mają koło 300tys, tylko jedne mają ten przebieg lepiej lub gorzej zakamuflowany ;)

Nie ma innej metody jak jechać, oglądać i sprawdzać na żywo, najlepiej z mechanikiem lub z kims kto ma trochę większe pojęcie a przede wszystkim z kimś kto się nie podpali się na widok potencjalnie "swojego, nowego samochodu" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

gadalem(właściwie pisałem na gg) z dwoma gośćmi z klubu 80-tek...raczej w niedziele nas odwiedza[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 20:27_________________________________________________tzn klub 80-tek a nie tylko tych 2 gości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: czytam, czytam i zal mi .... :gwizdanie: najlepiej zeby auto 15-letnie bylo w stanie idealnym jak z salonu , przebieg do 100kkm i lakier nowka z salonu i zeby w srodek tez nie trzeba bylo nic wkladac :)

w takiej sytuacji zapraszm do ... SALON KONARZEWSKI Bydgoszcz :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to udałem się do konara, skonfigurowałem swoje A4 B8 Avant 3.0TDi i wypluło mi cenę 307.330 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja robiłem sobie ostatnio konfigurację A4 B8 Avant Full S-line 2.0 tdi 170 PS, kwota 220 tys... po czym zrobiłem konfigurację na niemieckiej stronie Audi, z tym samym wyposażeniem, 50,5 tys euro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...