Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

w b6 te mocniejsze 2.5 TDi juz były lepsze , ale jednak nadal pozostaje ta niepewność po 150tce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Nie piszcie bajek :kox:

Tak na prawdę dopiero po 2004 była ostatnia poprawa V6 2.5TDI i po tym roku bez większych obaw można brać. Oczywiście silnik jest dużo droższy w eksploatacji/ wymianach./ naprawach ale za to rekompensuje kulturą pracy no i "nieskończonym ciągiem" :naughty:

Tu macie historię kiedy i co było modyfikowane w tych silnikach:

http://www.a6klub.pl/a6-c5-silniki-25tdi-v6-wszystkie-typy-kompendium-wiedzy-vt13669.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz ... czyli jednak cos i ja wiedziałem ... bo chodziło mi własnie o mocniejsze , czyli juz z normą Euro 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie zależy jak się trafi... kumpel ma a4 b6 (2001) 2.5tdi i nigdy nic się nie działo ;) ryzyk fizyk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz ... czyli jednak cos i ja wiedziałem ... bo chodziło mi własnie o mocniejsze , czyli juz z normą Euro 4

No :> coś tam wiedziałeś :decayed: Ja zawsze wolę podeprzeć się użytecznym linkiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba przyznać... aż mi się nie chce tego czytać :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej nie pozostawił niedomówień . Jak ktoś myśli o 2.5TDI V6 to koniecznie musi to przeczytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej a6 jest problem dla entuzjastów diesla... 1.9 za słabe, moim zdaniem, do tej budy, a 2,5 wiadomo - koszty... Trzebaby porządnie zmodyfikować 1.9...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do takiej A6 C5 to chyba najlepiej 2.8 PB :naughty::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można dogodzić wszystkim ;p Ale nawet w starszych rocznikach można znaleźć zadbane, nie sprawwiające problemów egzemplarze mocnego diesla. Osobiście mocno zastanawiał bym sie nad 2.5 TDI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moi znajomi mają A6 2.5 tdi z 2000 roku i nic, absolutnie nic nigdy się nie działo z silnikiem - przebieg 380000!! Nowek prawda jest taka, że będzie Wam bardzo ciężko znaleźć B6 za takie pieniądze... chyba, że angol i przekładka... chociaż ja bym nie chciał angola..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i panowie!

Właśnie byłem na LaserFight, sprawdziłem i powiem szczerze... POLECAM!

Możnaby urządzić jakieś klubowe potyczki, co wy na to?

Poszedłęm tak na luzie, "pobiegam sobie i postrzelam", ale jak wszedłem na arenę, to po 2 minutach byłem spocony jak świnia, a po 15 wszystko było mi obojętne :D Przednia zabawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

manny ja juz pisalem ja ide na to ...

...kierownik a co do tej b5 to ostudz zapal bo fotele recaro i 180km to nie wszystko :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w razie co to mogę liczyć na pomoc Dropsone ? :wink4:

jak tylko bede mial wolna chwile to nie ma problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/smycze_i_ramki_zamowienia_lista_chetnych-t133510.0.html;msg1597268#msg1597268 Zbieramy zamówienia:) kasa do mnie jak co:)[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 18:01_________________________________________________http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/details.html?lang=pl&id=130783447&pageNumber=1&tabNumber=1 co o tym sadzicie jakis fake chyba co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...