Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Data ważności Air Bag


Fintosz

Rekomendowane odpowiedzi

wygląda na to że w lipcu 2011 poduchy do wymiany :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś się jakoś tam kogoś pytałem to mówił mi że fabryka przewidziała ważność i 100% sprawność poduszki na 10 lat

ale głowy za to info nie dam sobie obciąć :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba będzie do chyba ASO zadzwonić. jak poduchy na 10 lat gwarancji miały to wywnioskować można że w 2001 było BUM :shocked:

możesz się zainteresować bo ja dokładnie nie wiem j=kiedyś jakoś tak się zgadałem o poduszkach powietrznych i właśnie takie info wysłyszałem.

więc jak masz chęć po pytaj i daj znać :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co nie oznacza wcale, że poduchy masz też 97 możesz mieć je wyprodukowane w 96.

A tak poza tym zmień ten błąd ort. w temacie bo bardzo razi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W instrukcji przy mojej A4 B6 jest napisane, że poduszki należy wymienić po 13 latach od daty produkcji samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką samą naklejkę. Ja nie będę nigdzie jeździł na serwis lub wymianę poduszek. Nie słyszałem, żeby ktoś to robił. To że jest taka data to nie znaczy, że po tym terminie nie będą sprawne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba każdy to ma :wink4: Wiadomo co bezpieczeństwo to bezpieczeństwo tylko ciekawe ile to kosztuje, jak jakiś odważny zadzwoni to niech się podzieli info :decayed:.. a jak ludzie kupują poduchy do kierownic to co zastanawiają się czy nie są przeterminowane ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie w plastykowej okładce na książkę serwisową ('97) znalazłem taką naklejkę z której wynika że Audi "daje" 14 lat gwarancji na poduchy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio poruszalem ten temat poduszek jak byłem na szkoleniu tyle ze suzuki I odpowiedz jaka otrzymalem brzmiala ze to bylo zalozenie producenta żeby się zabezpieczyc przed sprawami w sadzie jakby w jakimś starym aucie któraś strzeliła np uszkodzona elektryka auta ze względu na wiek

Podsumowując poduszka to kawałek metalu ładunek wybuchowy i zapalnik w krótkim tłumaczeniu skrzynię automatyczne tez ponoć maja olej nie do wymiany czyli jakby ktoś chciał tak wierzyć audi we wszystko co rekomenduja to samochodu nie powinno się uzytkowac po 10 latach bo koszty by klienta zabiły

Np ja mam 4 poduchy 2 kurtyny i 4 napinacze i ze co niby ja mam powiedzieć auto warte jakieś £3000 a koszt samych pierdolek w okolicach £6000 po prostu bezsens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...