Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Oświetlenie wnetrza a fis


mate83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem bo fis pokazuje mi tylko otwarcie drzwi kierowcy bagażnika i maski. Oświetlenie wnętrza zapala się tylko po otwarciu drzwi kierowcy i ręcznie klawiszem. Tak samo jest z lampkami w drzwiach. Ogólnie dobrze działają tylko furtki kierowcy na otwarcie innych jest cisza. W bagażniku zapala się lampka na suficie ale ta czerwona już nie central działa ok. Myślałem ze to mikrowłączniki w drzwiach ale w trzech furtkach od razu to dziwne. Bezpieczniki wyglądają na dobre. Mam waga i moze jakoś idzie sprawdzić te czujniki czy są do wymiany.

Moze ktoś miał już taki problem zanim rozbebesze wszystkie drzwi. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz w Modul Komfortu (46 - Convenience) i sprawdzasz bledy w Fault codes 02 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1331 Moduł sterujący drzwi kierowcy-J386

magistrala CAN brak sygnału

1561 Lewe tylne drzwi nie otwarte/zamknięte

nie autoryzowane

1561 Lewe tylne drzwi nie otwarte/zamknięte

nie autoryzowane

1562 Prawe tylne drzwi nie otwarte/zamknięte

nie autoryzowane

1562 Prawe tylne drzwi nie otwarte/zamknięte

nie autoryzowane

nie kasowałem bledow to mi wywaliło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się działo kiedyś tak jak pękł mi przewód miedzy nadwoziem i dzwiami wtedy pokazywało błąd danych dzwi, nie swieciła również lampka, w środku i czerwona w drzwiach.dałem do ekektryka i porobił mi to!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz modul w drzwiach kierowcy :) i wszystkie przewody czy ktorys sie nie zalamal bo nie ma sygnalu po Canie . Moze silniczek padl :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden przewod byl przetarty. polutowalem go i nadal jest to samo i na dodatek nie mruga ta dioda w drzwiach. zamiast lepiej jest gorzej[br]Dopisany: 05 Luty 2011, 18:08_________________________________________________i jeszcze nie działają szyby po otwarciu drzwi nic sie nie dzieje tak jak z innymi. nawet liczniki sie nie zapalaja i nie działa brzeczyk swiatel a wtedy dzialal. juz niewiem o co chodzi :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...