7balon

O 7balon

Osiągnięcia 7balon

Reputacja

1. Czy może ktoś się orientuje jaka może być przyczyna mniejszego ciśnienia pompki paliwa w zbiorniku i czy można na to coś poradzić???
  2. da się wymienić schowki ramki i na kubek nie trzeba wymieniać całej ramki ale napewno ktoś ją weżmie!
  3. posłuchaj kolegi i zakładaj 17'
  4. na 16 ałożył bym 205/55/16 i nie kupuj jodełek są śliskie i głośniejsze szukaj nieregularnych bierzników, http://www.opony.pl/opona.aspx?oid=158859&rodzaj=0 a na tej oponie jeździłem i kilku kolegów jeździ i za tą cene nie znajdziesz lepszej to jest moje zdanie popatrz ta tej stronie uczciwy sprzedawca SPRAWDZONY http://www.opony.pl/opona.aspx?oid=168688&rodzaj=0[br]Dopisany: 04 Luty 2011, 22:57_________________________________________________zresztą można samemu poczytać na tej stronie jest naprawde duży wybór! :>
  5. kupiłem podobne na allegro i nie zawsze ale kilka razy wyskakwał mi błąd hamulców esp zapalało się i przestawał działac prędkościomierz, po potpięciu pokazybało mi sterownik abs nie pamiętam dokładnie, stawało się to coraz częściej i zauważyłem wkońcu ż dzieje się to po zapaleniu świateł.ściągnołem zestaw hid i założyłem ori żarówki ale nie ukrywam brakuje tego światła, gdyby ktoś naprawde niał sprawdzone zestawy proszę o linka!!!!
  6. mi się działo kiedyś tak jak pękł mi przewód miedzy nadwoziem i dzwiami wtedy pokazywało błąd danych dzwi, nie swieciła również lampka, w środku i czerwona w drzwiach.dałem do ekektryka i porobił mi to!!!
  7. no faktycznie nie ma nacięć w takim razie nie wiem,ale za parę dni będę miał auto na podnośniku i z ciekawości popatrzę!!!
  8. ot i dobrze posłuchać mądrego i nadzieja powraca!!!
  9. nie mam bosse harman i dzisiaj byłem w żarach na polnej ale nie pomogli, dodatkowo fis z radia nie chodzi nie wyświetla stacji radiowych!
  10. mam ten sam problem miałem ori concert a4 b6 1 din, i zamieniłem na navi plus najpierw był problem z kodem bo trzeba było zamienić w kostce auta nie chciał wogule zatwierdzić, ale dałem rade poźniej był problem z podświetlenien ale też sobie z tym poradziłem, a jak już wszystko podłączyłem mam problem z jakością grania concert 1 din grał dużo lepiej jak navi plus i teraz żałuję bo pozamieniałem konsole i panel klimy i myślałem że bedzie lepiej a tu du..kiedyś szkałem na forum ale nic nikt nie napisał i wszedłem na elektrode i coś pisali o kodowaniu navi plus i że bedzie grało tak jak powinno.wiec nie ma co się przyzwyczajać tylko szukać kogoś kto nam to zrobi i dobrze toi opisze. z niecierpliwością czekam na podpowiedzi!!!
  11. a to radio zawsze było w tym aucie czy zmieniłeś ??? bo jeśli zamieniłeś radio, to może trzeba zamienić kable w kostce auta bo nie da się wpisać kodu i go zatwierdzić. też miałem ten problem kiedyś!!!
  12. zdecydowanie nr 16 obok 13 na rysunku,służy do mocowania nadkola i płozy tzn przedniej który jest poz zderzakiem!!! pasyje na szeroki śrubokęt krutki albo na dużą monetę!!!! pozdrawiam!!!
  13. dziękuję koledzy że pogadaliśmy na ten temat i tak jak pisaliścię po naprawie bo teraz oczywiście jest wszystko naprawiane pojadę do znajomego klubowicza i pooglądamy sobie to wszystko jeszcze raz poprostu byłem ciekaw jak to wszystko działa i dlaczego nie działa.Niestety wyliczyli szkodę całkowitą autka i może i dobrze że nie muszę jeszcze tego wymieniać bo tylko koszt niepotrzebny...pozdrawiam wszystkich i jak dojdę wkońcu dlaczego nie zadziałało napiszę!!!!