Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Wykres do oceny AWX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W grudniu byłem u Roberta na korekcie, bo wcześniej geometria kulała.

Mod zrobiony średni, bo szkoda mi było 17..kM wrzucać pod maskę przy obecnym przebiegu :)

Co sądzicie o tej krzywej?

EGR z powrotem włączony - auto dużo szybciej się nagrzewa w zimę.

http://img713.imageshack.us/f/wykresawxsredni.jpg/

Opublikowano

AJM z Turbem AWX Cię objedzie ;-)

jaki przebieg ?

Opublikowano

AJM z Turbem AWX Cię objedzie ;-)

jaki przebieg ?

Ale jak zmieni turbo na BRD i zrobi korekte to już go nie objedzie :naughty:

Opublikowano
AJM z Turbem AWX Cię objedzie ;-)

jaki przebieg ?

ile lzejsze jest b5 :hi:

Opublikowano
  • Autor

nalatane 285 kkm

Może i objedzie, ale audi jest lżejsze... W dodatku napisałem, że nie celuje w moce pod 180kM. Teraz przyjemnie się jeździ i góra jest dużo bardziej użyteczna niż na serii.

Chodziło mi bardziej o ocenę krzywej niż "ajm mnie objedzie" :naughty:

Co powiecie o tym lekkim dołku???

Opublikowano

Co powiecie o tym lekkim dołku???

odczuwasz go podczas jazdy ?

Opublikowano

odczuwasz go podczas jazdy

podejżewam ze jest to mało odczuwalne ... jezeli przy ~ 2100rpm masz dostepne około 340Nm a przy 2687rpm 360Nm - tylko wprawny kierowca odczuje strate 20 Nm

moim zdaniem coś dzieje się z turbiną i nie chodzi o geometrie - bardziej bym zwrocił uwagę na stan łopat w kole kompresji - chyba że tuner tak zaplanował i mod jest zrobiony specjalnie w ten sposób żeby chronic np. sprzęgło

Opublikowano

ja mam w sumie jeszcze większy dołek, ale na ulicy kompletnie tego nie czuć

Opublikowano
  • Autor

Prawda, nie czuję tego podczas jazdy.

Naoglądałem się chyba za dużo idealnych teoretycznie wykresów :>

Jedno co mnie niepokoi to ostatnio zauważyłem wzrost zużycia paliwa.

Nie potrafię zejść poniżej 5,5 w trasie - wcześniej bez problemu utrzymywałem 5/100km.

Opublikowano

Chęć szybszego przyspieszania z racji programu :naughty: nie jest tu powodem Twojego kłopotu ze spalaniem ( ale 0,5l więcej na 100 km w trasie - nie przesadzaj :thumbdown: )

Opublikowano

ja po programie odnoszę wrażenie, że jak upalam na mieście to pali mniej niż poprzednio, ale za to na trasie przy normalnej jeździe pali więcej.. :kox: powinno być zdecydowanie odwrotnie :wink4:

Opublikowano

Prawda, nie czuję tego podczas jazdy.

Naoglądałem się chyba za dużo idealnych teoretycznie wykresów :>

dlatego zadalem pytanie, bo to takie szukanie dziury w doopie ... :naughty:

Opublikowano

Panowie... hamownia inercyjna z opoznieniem buja turbo ktore pozniej zaczyna doregulowywac. Wiec czasem drobne wachniecia sa normalne. Nie bede kastrowac softu tylko po to by na rolkach bylo idealnie gdy w rzeczywistosci pojawi sie zamulanie przy tych obrotach :)

Pomijam juz aspekt braku plynnosci regulacji w VNT jak ma to spory przebieg.

Chyba musze poprosic by mi skalowanie zmienili na wykresach...jak by os Nm miala 2x wieksze wartosci wykres by wyglal jak z pod linijki :polew:

Opublikowano
  • Autor

No ja jestem bardzo zadowolony z programu i każdemu polecę Roberta!

Dodatkowo sprowadza człowieka na ziemię :naughty:

Opublikowano

nalatane 285 kkm

Może i objedzie, ale audi jest lżejsze... W dodatku napisałem, że nie celuje w moce pod 180kM. Teraz przyjemnie się jeździ i góra jest dużo bardziej użyteczna niż na serii.

Chodziło mi bardziej o ocenę krzywej niż "ajm mnie objedzie" :naughty:

Co powiecie o tym lekkim dołku???

Specjalnie tak napisałem :afro:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.