Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AKN] Nie odpala na gorącym


kuki23

Rekomendowane odpowiedzi

... ktory to czujnik g2/g62 bo niewiem ...

Czujnik temp. cieczy G2/G62 , najprawdopodobniej przekłamuje sekcja G62 tego czujnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze będzie błąd , porównaj wskazania na zimnym i ciepłym silniku , głównie chodzi o wskazania G62 jaką temp. wskazuje na ciepłym silniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaju ile ci pali tak sredni jazda mieszana

Jazda do 160 na 6 biegu między 7,1 a 7,4. Ale nie sugeruj się tym, bo ja mam ośke, a Ty Q, więc u Ciebie z litr-dwa zje więcej. No i zdrowa moja jest, żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przy 100km\h na 6 biegu swobodnie auto sie toczy 12 do 14 liter na fisie ja ruszam jedynka bez szalenstwa delikatnie 30 liter na fisie na kazdym biegu jak dodam to powyzej 20 nawet do 40 litr [br]Dopisany: 07 Luty 2011, 20:22_________________________________________________a jeszcze jedno jak jezdzilem z laptopem vag to dawka paliwa na goracym silniku 90 stopni wynosi 0,80mg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shocked: to coś jest kurde nie tak u Ciebie... A na dystrybutor próbowałeś? Zalej ją do pełna, pokręć się po okolicy, zrób stówke, podjedź spowrotem na tą stacje i lej jeszcze raz po szyję, zobaczysz ile Ci spaliła. Jak tyle co na FISie, to :OMG: zakładaj LPG :polew: (żart), coś jest nie tak, ale jeśli mniej niż na FISie, to możesz mieć poyebane kodowanie licznika. W A6 u znajomego tak było, że kodowanie licznika zmienił jak chciał aktywować kontrolkę niezapiętych pasów - FIS przeszedł w język francuski, a litraż spalania chwilowego i średniego pokazywał nieziemski. Oczywiście doszliśmy do tego po paru próbach. BTW, przy ruszaniu możesz mieć nawet 40l/100km, tym się nie przejmuj, bo komputer oblicza Ci spalanie jakbyś na danym biegu jechał 100km, a kto by jechał na jedynce 100km...[br]Dopisany: 07 Luty 2011, 20:31_________________________________________________Nie no, dawka to nie wiem ile u mnie wynosi, musiałbym zobaczyć, ale bodajże na bloku 015 masz podawane spalanie w litrach na godzinę... Nie pamiętam dokładnie, jutro sprawdzę. Po tym można śmiało obliczyć spalanie (oczywiście umiejętnie musisz to przekształcić na litry na 100km), nie to co FIS pokazuje, u mnie rozbieżność z dystrybutorem była bodajże 0,3 litra różnicy na korzyść dystrybutora, ale nie pamiętam teraz dokładnie. Ciekawiło mnie to, bo mam 1/2 FIS, więc mi spalania nie pokazuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...