Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaka dobra Plazma 50" ??


Mad_MAX

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie , troche sie na tym znam ale chcialem tutejszych "ekspertow" tez sie spytac , ma to byc dobra PLAZMA!!!, co do wymagan to na pewno 50" , full HD(chociaz nie koniecznie moze byc tez 1366x768 ale lepiej jak FullHD) , conajmniej dwa wyjscia HDMI , jak najlepszy obraz z TV satelitarnej a reszta mile widziana :P Kwota mysle ze max. 7000-7500zl

Prosze o podawanie konkretnych modeli i wytlumaczenie dlaczego akurat taki , prosze nie wnosic do tematu wypowiedzi typu "ee ten nie bo cos tam , bo inny lepszy" itp.

Z gory dzieki za propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile zamierzasz przeznaczyć na opłaty miesięczne za energię elektryczną ? :polew: :polew: :polew:

[trzymamy się tematu i nie śmiecimy, kolega prosi o rade a nie głupie odzywki] - schiller

takie śmieciowate posty od razu usuwajmy... [pre_pl]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srednio jasne ale zapewne chodzi ci o odbicia ?? nie bedzie tego poniewaz okna beda za TV :) takze lusterko w plazmie nie bedzie przeszkadzac :)

Widzę,że wiesz o co biega :wink4: A podjąłeś już decyzję,że to plazma? Czy może jeszcze wahasz się między LCD? Plazmy 50-tki nie kupisz w full hd. LCD 42 jak najbardziej.W tej cenie dostaniesz bardzo dobrego Philipsa Ambilight'a (z lampami świetlnymi po boku). Patrzę na niego co dzień i zastanawiam się dlaczego on jeszcze u mnie nie wisi :D Telewizorek świeci rewelacyjnie. No ale jeśli to ma być plazma 50-tka to rozejrzę się za czymś konkretnym w pracy i dam Ci znać. Na dzień dzisiejszy mogę polecić Ci na pewno plazmę Pioneer'a ,Samsunga,bądź Panasonica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może Sony BRAVIA ?? bardzo chętnie poczytam wypowiedzi specjalistów ponieważ również przymierzam się do zakupu a;le 42' hd. Wczoraj oglądałem takiego soniaka ......

fajny był... widziałem również ten ze świecącymi bokami i osobiście nie podoba mi się .... myślę żę można dostać oczo pląsu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ma byc "50 to moze tylnoprojekcyjny TV :mysli:

kolega zanabyl dwa lata temu taki SONY a wachał sie tez pomiedzy plazma i LCD, wyczytaliśmy gdzieś, ze lampy nie wypalają sie tak szybko jak w LCD i plażmie

niestety nie jest to Full HD

ale obraz jest OK, gry n aPS2 i PS3 - malinka :thumbup:

trzeba miec naprawde spore pomieszczenie zeby ogladac w czymś takim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyhy koledzy interesuje mnie tylko plazma , z wiadomych powodow nie wybieram LCD bo przy takim rozmiarze matrycy sobie po prostu nie poradzi z wyswietlaniem obrazu tak jak plazma. O tylnoprojekcyjnym tez nie myslalem a to dlatego ze jak wiadomo z bliska raczej kiepsko wypada jakosc obrazu.

Cayenne Pioneer niestety za drogi :P Sam z moich poszukiwan i wiedzy sie wlasnie sklaniam pomiedzy Samsungiem , LG i Panasem. Tylko jak zapewne wiesz kazdy ma swoje wady i zalety , dlatego chce wybrac jakis kompromis heheh. LG ma piekny PIP+2tunery+dysk i chodzi to bajkowo :P , obraz troszku mniej wyrazny niz u Samsunga np. Samsung ma bardzo ladny obraz ale brakuje mu wlasnie tych bajerow co ma LG . Panas jako jedyny jak sie dobrze orientuje ma Full HD w tych pieniadzach co mnie odpowiadaja.

Ale Full HD raczej nie potrzebuje , takze moze byc TV HD Ready ale najlepiej jakby mial 1366x768 i 120Hz :P

[br]Dopisany: 23 Listopad 2007, 09:31 _________________________________________________

trzeba miec naprawde spore pomieszczenie zeby ogladac w czymś takim :)

Do 50" spokojnie wystarcza jak bedziesz ogladac z min. 3,5-4m :) takze wielkosc pokoju to jakies min. 20m2 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też robie przymiarkę to czegoś takiego jak Ty. Cały czas jednak waham się pomiędzy plazmą 50" a lcd 52". W tych pieniądzach o których piszesz full HD raczej odpada.

Dopiero coś w granich 10- 11 tyś. jest full HD i w miarę z niezłą elektroniką. Jest jeszcze coś takiego jak monitor plazmowy tyle tylko że dużo droższy niż te telewizory.

Mam taki monitor LG od 5 lat tyle że 42" Cały czas obraz jak żyleta. Monitor jest o tyle lepszy że można go "pędzić" tym czym sie chce. Sygnał z kablówki już przy 42" jest taki sobie. Satelita to dobry kierunek. Obecnie chyba pioneer to jest coś z wyższej pułki. Jednak samsung ma chyba najlepszy stosunek jakości do ceny.

Co do sony'ego to poza zaje...tym dizajnem nie powala już parametrami. Osobiście obecnie skłaniałbym sie ku samsung'owi full HD. Nie inwestowałbym już jednak w panel o niższej rozdzielczości ponieważ jak to powiesisz na ścianie to tochę powisi...

Niezależnie na co się zdcydujesz dobry sygnał to połowa sukcesu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...