Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Pasek rozrządu??


habor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem dosyc powazny, tnie mi pasek rozrzadu. mechanik powiedzał ze mam luz na pompie a wiec zrobilem pompe i nic nadal tnie. dzisiaj rozebralem samochod wymienilem rolke napinajaca i kolo na pompie wtryskowej oraz na tokarce przetoczyłem aluminiowe kolo na wałku pośrednim, ale na moje oko pasek nadal sciaga. nigdzie nima luzu wszyskie kola sa sztywne. Czy ktoś może już miał taki problem?? i tego moze to byc wina. juz 2 paski mi zjadło a przejechalem jakies 20tys.

* uzupełnij proszę profil - [lukaszr]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymien tez razem ze sruba kolo na wale i przyjzyj sie czy n ei jest tam gdzies wyrobione.

Gdzies musi lezec przyczyna i chyba bedziesz musial wszystkie kola wymienic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koła niby wszystkie mam dobre, Podejrzewam że koleś który robił mi pompę wtryskową krzywo wprasował tuleje i ściąga na pompie. Dziwi mnie tylko jeden fakt, zrobiłem test, pod napinacz dałem małą podkładkę o grubości ok. 1mm, napinacz się odsunął i teraz pasek chodzi idealnie po jego środku, dalej już nie zjeżdża. Troszkę dziwne no ale może to coś da. Rolka oczywiście sprawdzana 3 sztuki zakładałem dla pewności i na każdej cieło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...