Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BDH] Logi do oceny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

...tylko szkoda,że jak sypały się tu oskarżenia i pomówienia w drugą stronę tego nie pisałeś

Gdzie są te oskarzenia pokaz mi.

Jakim chu** nie zielony jest moderatorem tego watku ? nie doczytalem czegos w regulaminie czy cos sie zmienilo

Ja jestem :) Jesli sa jakeis uwagi do mnie, zapraszam na PW. Jesli cos nie tak z moderacją watku - skarga do admina.

Jeszcze jeden post nie w temacie i .... :)

Pozdrawiam serdecznie

Opublikowano

Gdzie są te oskarzenia pokaz mi.

proszę :cool1:

no to pieknie tu ktos kogos w ch.. zrobil

i to jeszcze czlek z forum naprawde nieladnie

gdybym to ja był kupującym to dobrałbym się ostro* sprzedającemu do d*py - sprzedaż takiego rzęcha z kręconym tacho podchodzi pod odpowiedzialność karną.

*najpierw doprowadziłbym do skazania za przestępstwo oszustwa, a następnie, mając prejudykat w postaci wyroku skazującego sądu karnego, pojechałbym z powództwem cywilnym, które z racji prejudykatu byłoby formalnością.

reszta już pousuwana,choć dosyć długo wisiały po napisaniu,także opinie postronni mogli sobie wyrobić,bo nie wszyscy czytają z uwagą,cześć czyta tylko ogólnikowo.

Opublikowano

Dziwne, ze osoby z Krakowa pamietaja duzo wiekszy przebieg na zegarach tego auta niz ma on w tej chwili.

X razy Trzeniu rozpisywal sie na forum i gg, ze robi po 80-100k km rocznie. Teraz okazuje sie, ze auto prawie nie jezdzilo.

Od poczatku byl problem z moca, teraz okazuje sie, ze jednak to Bieniek je zajezdzil :polew:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Zgodnie z obietnicą kłodeczka

Prosze o kontynuowanie tutaj:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=152653.0

Jesli autor watku bedzie mial ochote dalej pogadac o logach proszę o PW - otworze.

Pozdrawiam[br]Dopisany: 23 Luty 2011, 16:18_________________________________________________Otwieram na prosba autora.

Jesli zacznie sie znow napitalanka.... będzie kłodka. :)

Opublikowano
  • Autor

Mozna by poczyscic ten watek :gwizdanie: :gwizdanie:

Co z autem?

Pompe sprawdzili.|Cos z nastawnikiem ruszali i uszczelnili cos w srodku.Nie bardzo wiem o co chodzi.

W miedzy czasie udalo mi sie zalatwic jeden wtrysk.Uzywke,bo chcialem tylko zobaczyc.

Korekca na 4 cyl spadla z prawie 2 do 0.7.

Auto jezdze spor lepiej.Mysle,ze to jeszcze nie jest to co powinno byc.

Auto lepiej przyspiesza i czuc,ze juz sie tak nie meczy,

W tyg postaram sie wrzucic nowe logi i jeszcze raz zhamowac auto.

Mysle nad nowymi wtryskami pomalu....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.