Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Wiśniowa Audiczka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tez bym zostawil ten grill w spokoju :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Z tym ze lampy bede robił na czarne środki...Musze sobie to w Paincie przerobic :decayed:

Opublikowano

Z tym ze lampy bede robił na czarne środki...Musze sobie to w Paincie przerobic :decayed:

nie zmienia to faktu żeby znaczek pozostał w ori kolorze :gwizdanie: malujac go na czarno wizualnie powrócisz do tej pierwszej wersji grila bez znaczka, poprostu nie będzie sie wyrózniał na tle całosci

Opublikowano
  • Autor

Może i racja. Idzie sie przyzwyczaić do tego znaczka :tongue4::polew:

Następny w kolejności TŁUMIK!!! Ma ktoś jakieś ciekawe propozycje/linki/zdjęcia na co tu zmienic? Tj na pewno będzie dwururka ale jakoś cięzko znaleźć coś fajnego. To co tam macie?

Opublikowano

Fajne były na alegro u uzytkownika Lotus64, ale teraz patrzyłem i nie ma ich obecnie, cena dobra 20zł za sztuke, pare osób kupiło to z forum w tym ja :decayed:

Jak chcesz zobaczyć jak to sie prezentuje zobacz sobie na auto kolegi Armistead, ja do tej pory nie założyłem :embarrassed:

Opublikowano
  • Autor

cena dobra 20zł za sztuke, pare osób kupiło to z forum w tym ja

Oby napewno taka cena? Chyba jedno zero sie gdzieś zawieruszyło :gwizdanie:

Opublikowano

cena dobra 20zł za sztuke, pare osób kupiło to z forum w tym ja

Oby napewno taka cena? Chyba jedno zero sie gdzieś zawieruszyło :gwizdanie:

19,99 dokładnie

http://allegro.pl/koncowka-wydechu-tlumika-kwasowka-promocja-i1409206083.html

Opublikowano
  • Autor

Nie skumałem :polew: ale faktycznie to będzie najlepsza opcja :cool1: a jak tanio :polew::kox:

Opublikowano

kupuje sie po dwie sztuki, efekt będzie naprawde zadowalający :good:

Opublikowano
  • Autor

myślalem coś w ten deseń:

http://allegro.pl/koncowka-rury-wydechowej-tlumika-wydechu-tuning-i1451740043.html

lub

http://allegro.pl/chromowana-nakladka-koncowka-na-tlumik-a65001-i1456313519.html

i chyba bardziej bym sie skłaniał do tej drugiej opcji... :gwizdanie:

Opublikowano

hehe zapomnialem dogass ze Ty nie masz org dwururki ;P musze pomyslec nad takimi ulterami u siebie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hehe zapomnialem dogass ze Ty nie masz org dwururki ;P musze pomyslec nad takimi ulterami u siebie :decayed:

chopie!! u mnie seryjnie właśnie dwururka siedziała!

Dzisiaj owinąłem DP i kolektor bandażem termicznym :naughty:

Opublikowano

hehe to ze siedziala dwururka to wiem ale nie siedzi :no: i teraz imitacjowac musisz :kox:

Opublikowano

Ja od seryjnego tłumika odciałem koncówki i przyspawałem 2 koncówki fi60 z kwasiaka i jest igła teraz tylko wypolerowac mi zostało polecam :good:

Włoz seryjny do tego 2 koncóweczki wieksze i gitara

Opublikowano

sam głosniki w drzwiach robiłeś?? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

panel robił mi znajomy który z resztą pomagał mi w podpięciu całej instalacji... Ale obczycie i wygłuszenie to juz sam :decayed:[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 18:28_________________________________________________Zabieram sie za wydech:) Wieczorem powinienem wrzucić fotki :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

0f48dd9bcc7f60a8m.jpg

Sorry za jakość zdjęcia ale telefonem w nocy :confused4:

A wygląda faktycznie lepiej. A co do samego dźwięku... W końcu przelot jest to ciszej wcale nie miało być chociaż teraz jest niższy basowy dźwięk. Także kolejna "usterka" zlikwidowana :naughty:

Jakieś jeszcze pomysły?

Opublikowano

Fajne auto tylko jakoś mi sie te naklejki na przednich drzwiach nie widzą,ale najważniejsze ze właścicielowi sie to podoba :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.