Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Stuk z zawieszenia z lewej strony


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem ze odpowiedzi moze byc wiele ale wczoraj nagle pojawil mi sie stuk ( bardzo glosny ) z lewego przeniego zawieszenia.

Stuk jest dziwny bo nie wystepuje na malych wybojach czy poprzecznych nierownosciach drogi ale podczas przechylu nadwozia jak zacznie kolysac samochodem.Np; podbicie w zakrecie , stuka czez czasem przy ruszaniu na skeconym kole.

Stuk jest tak mocny ze czuje go pod stopa jak mam noge oparta na podstopnicy.

Jakies pomysly ? Moze lacznik stabilizatora ?

Stuka tak dziwnie w sumie jak by ktos przywiazal na lince jakis duzy klucz ktory sie obij podczas ruchow nadwozia.

Nie wiem dokladnie jak wyglada przedni zawias ale troche tam w A4 tych elementow.

Dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zrobilem w pierwszej kolejnosci.

Skoro stuka przy skręconych kołach to może zerwało gumę na przegubie i się przegub wykończył.

to nie to [br]Dopisany: 13 Luty 2011, 14:42_________________________________________________co ciekawe dzisiaj nic sie nie stukalo a tez jechalem po wybojach :mysli: dziwne to :wallbash:[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 18:43_________________________________________________Dla potomnych , winowajca byly wyrabane gumu w ramie pomocniczej :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przegub to terkota.. ojciec mial podobny przypadek i okazalo`sie ze koncowka drazka byla wybita nie na stozniu ale od strony regulacji.. wez kumla niech porusza kiera a ty zlap koncowke i zobacz czy to to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla potomnych , winowajca byly wyrabane gumu w ramie pomocniczej :shocked:

Podaj numery tych gum ramy pomocniczej :mysli: warto odnotować w kajecie do sprawdzenia przy okazji przeglądu :wink4:[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 13:30_________________________________________________turdzi nie rób lipy podaj te numery :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj nie wiemczy gumy poszly czy cala rama.Daje ci numery z faktury.

poszla jednak cala rama:

8E0 399 313 BD - w pl bedzie ok 1000zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj nie wiemczy gumy poszly czy cala rama.Daje ci numery z faktury.

poszla jednak cala rama:

8E0 399 313 BD - w pl bedzie ok 1000zl.

A to pewnie tuleje gumowe w ramie mocującej manualną skrzynię biegów, pewnie w NOK nie chciało im się bawić z tulejami i całą ramę Ci wymienili. A to nie przypadkiem skutek tego jednomasa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj ciezko powiedziec.Norweskie drogi dalekie sa od idealu.Roznica w jezdzie jednak jest ,zdecydowanie sztywniej jedzie po nierownosciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj ciezko powiedziec.Norweskie drogi dalekie sa od idealu.Roznica w jezdzie jednak jest ,zdecydowanie sztywniej jedzie po nierownosciach.

cześć

miałem podobny problem i okazało się że było uszkodzone górne łożysko mocujące kolumnę mc-persona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...