Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKN] Błąd 575 prośba o analizę logów :(

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam piszę z prośba aby ktoś sprawdził moje logi, przedwczoraj podczas powrotu z warszawy na trasie zaczęło mi brakować mocy było to pod koniec drogi więc jakoś dojechałem.

Po podpięciu vaga wywaliło mi bład 575 brakowało mi mocy i wpadał w tyb awaryjny powyżej setki nie szedł zrobiłem logi statyczne i basic settings .

Próba zrobienia dynamicznych spełzła na niczym bo po zapięciu trójki nie chciał isć więcej niż 2200 tys. czekam na odpowiedzi i pomoc z tym problemem

Kiedyś już miałem taki problem ale mechanik poradził sobie z tego co pamiętam to chyba egra wymieniał problem zniknoł na rok i znowu wrócił :(

Statyczne 00

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/702ab915f46bde46.html

Statyczne 01

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/353a9b26a7d2b82f.html

Statyczne 03

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/630fe8e50e03987a.html

Statyczne 04

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a2346cba468ce103.html

Statyczne 07

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/356029ab71415c5f.html

Statyczne 013

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/873f3b30f29dada4.html

Statyczne 014

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f579a5f7a506c1db.html

Basic settings 00

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/93a34e3fac7137e0.html

Basic settings 03

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6a37c65b7c97a3c1.html

Basic settings 04

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a7b8af6834c2e8ea.html

Basic settings 011

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7aaa8d3fabbd4bea.html

Opublikowano

sztanga stoi dęba, od tego zacznij

Opublikowano
  • Autor

tzn rozumiem że mam ją rozruszać tak ?

Opublikowano

raczej zdemontować turbosprężarkę i zająć się czyszczeniem jej zmiennej geometrii bo sam sobie zobacz podczas pracy silnika na wolnych obrotach, że sztanga się nie porusza ani w dół ani w górę jeśli będziesz na przemian ściągał i przykładał wężyk podciśnienia do gruchy przy turbo. Możesz spróbować rozruszać ale nie wiem czy zda to egzamin a jeśli tak to na jak długo.

Opublikowano

Sprawdz najpierw uklad podcisnienia... wezyki + N75... czemu nie ma logów dynamicznych ...

Opublikowano
  • Autor

a zapytam tak jeśli wężyk dochodzący do sztangi był ułamany to mogła być tego przyczyna ?

Opublikowano

wszelka nieszczelność wężyków podciśnienia skutkuje zawsze tylko jednym - turbo niedoładowuje (zakładając, że zmienna geometria turbosprężarki pracuje bez zarzutu).

Opublikowano
  • Autor

witam okazało się że wężyk idący do sztangi był ułamany co skutkowało wpadnięciem w tryb awaryjny po ponownym założeniu samochód odzyskał poprzednią moc ale jeśli pozwolicie zrobię jeszcze i wstawię logi dynamiczne aby wszystko było jasne czy żaden ukryty psikus nie wyskoczy

Opublikowano

wklejaj zatem te logi.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.