Skocz do zawartości
IGNOROWANY

olej w skrzyni biegow i filtr paliwa???? WHERE!!??


BEKACZU

Rekomendowane odpowiedzi

Ale w każdym serwisie ci powiedzą jeśli skrzynia jest OK to oleju się nie wymienia i basta

Kazdy ma prawo do swojego zdania. Ja wymienilem i nie narzekam. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w każdym serwisie ci powiedzą jeśli skrzynia jest OK to oleju się nie wymienia i basta

Kazdy ma prawo do swojego zdania. Ja wymienilem i nie narzekam. :mrgreen:

nie no spoko ja pamiętam jak miałem pierwszy samochód OPLA ASTRę to wymieniłem oliwe w skrzyni na syntetyk Castrola i po jakims krótkim czasie cos zaczęło żezić wieć szybko pogoniłem autko i już więcej przed orkiestrę nie będe wychodził jak mówią nie wymieniać to znaczy że wiedzą o czym mówią (nie dotyczy poważnego remontu skrzyni)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sprawdza sie poziom oleju w skrzyni?

Przez otwor wlewowy z lewej strony skrzyni w okolicach oski. Poziom powinien byc ponizej krawedzi korka 7+/- 1mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wlasnie na dniach czeka wymiana oleju w skrzyni biegow hmmm :???: chodzi o to ze cieknie lekko spod uszczelki (w miejscu gdzie cos w rodzaju trzpienia ktory wchodzi do skrzyni ...dobrze widoczne od spodu samochodu). Bede wymienial uszczelke wiec mechanik sprawdzil i powiedzial ze w sumie stan oleju jest na granicy dopuszczalnego (czyli dobrze byloby cos z tym zrobic .... zlac stary i wlac nowy :wink: )

Zastanawiam sie nad Motul'em-kolega polecil i bardzo zachwalal (dostepny na zamowienie ale ponoc "zaawansowany" tzn. uzywany w samochodach rally cross'owych)

MOTUL:

Specjalnie zaprojektowany do skrzyń biegów, w których ciężko zmienia się biegi, do wszystkich skrzyń biegów i hypoidalnych tylnych mostów, bez blokady mechanizmu różnicowego

Standardy: API GL4/GL5 MIL-L-2105D

Cena: 65pln / litr

Czy ktos ma moze Motul'ek w swojej Audzince :?:

Jakies info, wnioski :?:

Z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...