Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Fotoradary w PL


Sebo_

Rekomendowane odpowiedzi

czesc chlopaki

taki temat :

Mam zamiar wpasc swoja Audiczka do PL w czerwcu i interesi mnie sprawa fotoradarow...

Wiem od kumpla Irlandczyka ze jezdzac samochodem na Irlandzkich blachach np. w Angli w przypadku przekroczenia dozwolonej predkosci, gdy cyknie mnie fotoradar...nic do mnie nie przychodzi jako ze to jest inne Panstwo...

Czy tak samo bedzie w Polsce, gdy bede brykal nieco szybciej niz znaki pokazuja (mysle tutaj TYLKO o fotoradarach !!!)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi w wakacje blysnelo pare razy w PL i D , jak do tej pory nic nie dostalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do czerwca to się dużo może jeszcze zmienić... ostatnio jak byłem na kursie redukcyjnym pkt karne to mówili, że mają wprowadzić jakiś system, który ma działać tak, że zdjęcia z fotoradarów mają przechodzić do Ciebie bez względu na kraj... ale to raczej odległa przyszłość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet jak przyjdzie to przekrocznie prędkości jest wykroczeniem a nie przestępstwem a za wykroczenie mozna ukarac tylko na terenie kraju w ktorym zostało popełnione.

czyli nie ma sie co bac, chyba ze nastepnym razem jak przyjedziecie to na granicy Was zgarna, tak jest z niemieckimi mandatami, jezeli duzo ich nazbieracie to na granicy moga zazadac zaplaty przed wjazdem do kraju,

nalezy wtedy wrocic do domu i udac sie do wydz komunikacji po inne numery rejestracyjne:D

i spokojnie jechac znowu...

ale niebawem pewnie zbuduja jakis wspolny system euroepejski i niebedzie tak rozowo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...