Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 ALT] Pojawia mi się taki błąd

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witajcie

może wy możecie mi wyjaśnić od czego to może być

po przejechaniu okolo 500 km pojawia mi sie ta ikonka na liczniku i caly czas sie pali

160220111072a.jpg

w ksiazce znalazlem ze to od sterownika modulu silnika, nie odczuwam zadnej zmiany w zachowaniu silnika, bylem w warsztacie to mi powiedzieli ze to normalne ze czasem bledy sie pojawiaja(w sumie bylo ich 8) jakie z i jakiej przyczyny nie wiem, tu na forum dowiedzialem sie ze to najczesciej sonda lambda wyrzuca taki blad

jezdze z tym bo nie odczuwam zadnej roznicy w pracy silnika ale mnie ta ikonka irytuje, stad moje pytanie od czego to go.... jest?

a to krotki filmik:

http://img443.imageshack.us/img443/415/6r8t.mp4

Opublikowano

Powiem jest dużo przyczyn co może zapalić check u mnie jest to zapchany katalizator co 350 km zapala mi się kontrolka najlepiej podłączyć vag i wtedy wszystko wyjdzie :naughty:

Opublikowano

jak wrociłeś od mechaniorów to nie palił się check?

Opublikowano

Odczytaj błędy vagiem.Może to być uszkodzony przepływomierz.

Opublikowano
  • Autor

jak wrociłeś od mechaniorów to nie palił się check?

po powrocie od nich nie, dopiero po przejechaniu okolo 500 km[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 23:37_________________________________________________

Odczytaj błędy vagiem.Może to być uszkodzony przepływomierz.

ale nie wydaje ci sie ze gdyby bylo cos uszkodzone silnik inaczej by sie zachowywal??

myslalem by samemu kupic taki vag i sie podlaczyc, ale trzeba miec pojecie........

nagrywam kolesia ktory pracuje w audi, najlepiej probowac u zrodla :>

w service sami nie wiedzieli co jest, zaczal cos o wymianie plynu chodzacego bredzic :wallbash: za jedyne 150€, a jak to nie pomoze to prawdopodobnie sonda a to juz okolo 350€ bedzie kosztowalo (z czego polowa to robocizna)

szukaja jeleni by kase sciagnac

Opublikowano

dokładnie jak by była przepływka to by zamólał bez vag com nie dowiesz się co boli i nie skasujesz błędu. poczytaj na temat vag com :good:

Opublikowano
  • Autor

witam

juz wiem co bolalo moje 4kolka :)

czujnik temperatury plynu chlodzacego byl do wymiany to on powodowal wywalanie bledow

nowy czujnik, wykasowanie bledow i chodzi jak ta lala :)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

...a ja sie podepne pod temat i powiem ze dzisiaj mi zaczela mrugac i pozniej gasnac ta sama ikonka wiec pojechalem na vag-a i wyskoczylo - przerywanie spalania na 1 i 3 cylindrze czyli cewki i swieczki do wymiany a nadmienie ze raczej w pracy silnika nic nie bylo odczuwalne jak sie jechalo czy odpalalo, wiec sami widzicie... dobrze ze sa kontolki...

Opublikowano

Najlepiej Vag a pozniej wrozenie.:)

W ALT przewaznie, uszkodzony uklad podcisnienia ( Odma):P Samochod tez nierowno palil, wywalalo bledy na cilindrach.:) lub za bogata mieszanka:D to wiem z doswiadczenia.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.